Rüyada Kalın Kaş Görmek

Rüyada kalın kaş görmek; öngörülebilir yakın bir gelecekte, beklenmedik sorunlar ile karşılaşacak ve ciddi engelleri aşmak zorunda olacağınız anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre yoğun kaşlar; gözleri güçlendiren objelerdir. Birinin koruyuculuğunu ya da yönetici bir kişiyi temsil edebilirler. Bir rüyadaki kaşlar aynı zamanda rüya gören kişinin ebeveynlerini, kardeşlerini, ortaklarını veya yardımcılarını temsil eder.
Rüyada kalın kaş görmek; şaşkınlık, güvensizlik, tedbir, fark yaratmak ya da şüphe ifadeleri ile açıklanır. Ayrıca rüyada bir birleşik kaş varsa endişelerinizi veya olumsuzlukları gösterebilir. Rüyada biçimsiz kalın kaş görmek; fiziksel görünümünüz hakkında özgüvenden yoksun olduğunuza yorumlanır. Alternatif olarak bu rüya sizin duygularınızı yeterince ifade edemediğinizi, bazı şeylerin arkasına saklandığınızı, duygularınızı kendi zihninizde tuttuğunuza işaret eder.
Rüyada kaşlarını kaybetmek, kişinin kaşlarını kesmesi, tıraş etmesi; utanç duyacağı bir davranışından dolayı pişmanlık ve vicdan azabı duyacağına yorumlanır.
Rüyada kalın erkek kaşı görmek: Bir erkeğe göre kaşları onun güzel doğasını, dindar, sadık, güvenilir, iyi karakterini, mevki ve saygısını temsil eder.
Rüyada kalın kadın kaşı görmek: Bir kadın kaşlarının çok kalın olduğunu veya rüyada birleştiğini görür ise onun iyi huylu bir kişi olduğu anlamına gelir.
Rüyada kaşlar; kişinin ruhsal duruşunun ifadesidir. Bakımlı, hoş görünen kaşlar, güzel görünüm kadar kişinin inanç güzelliğidir, ancak bir rüyada kötüleşip kabalaştığında o insanın inancının kötüye gittiği, davranışları ile de yozlaştığı anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın