Rüyada Kâğıtlar Görmek

Rüyada kâğıtlar görmek; kişinin hayatı ile ilgili koşullara bağlı vizyonlarından biridir. Bir öğrencinin kâğıtlar gördüğü rüya, onun çalışmalarına odaklı olarak gerçek durumunu ifade eder. Notlar ya da sınav sonuçları hakkındaki korkularını sembolize edebilir. Davetiyeler, gazeteler veya resimli ambalaj kâğıtları gibi bilinen kâğıtlardan ziyade boş kâğıtlar her şeyden önce yeni oluşum ve düşüncelerini ya da yaşamındaki eksik deneyimleri sembolize eder.
Rüyada kâğıtlar görmek; genel olarak sorumluluk, bağımlılık, düzen, istek ve yönlendirme sonrası çalışmalar için sembollerdir. Rüyada boş yazı kâğıdı; iletişim eksikliği veya iletişim ihtiyacına işaret eder, aynı zamanda, yeni bir başlangıç ​​gösterebilir. Kapalı zarf veya yazılı kâğıtlar görmek, bir yerden gelecek sürpriz haberlere, ambalaj kâğıdı hediyelere yorumlanır. Mektup kâğıdı görülen rüya; yeni arkadaşlar edinileceğini gösteren hayırlı bir işarettir.

Rüyada Beyaz Kâğıtlar Görmek

Çoğu yorumların da ortak noktasına göre rüyadaki beyaz kâğıtlar; iyiliğe yorumlanır, sevinçli haberler ve kısmettir. Bir erkeğin rüyasında beyaz bir kâğıt görmesi; kişinin üst sınıf bir kadın ile evleneceğini, bir kadının benzer rüyayı görmesi; yüksek ahlaki karakterli bir adamla evleneceğini müjdeler. Rüyada el yazısı ile yazılmış beyaz bir kâğıt bir servete sahip olacağını gösteren iyi bir başlangıç sayılır, ancak print edilmiş ya da daktilo ile yazılı kâğıtlar pek hayra yorulmaz.

Rüyada Siyah Kâğıtlar Görmek

Siyah kâğıtlardan oluşan bir rüya kötülük, hastalık, parasızlık vb gibi konularda kişiye ihtardır. Bir kadının rüyasında siyah kâğıtlar görmesi; eşinin hasta olabileceğini, dolayısı ile sıkıntı çekebileceğini gösterir. Bir sanığın siyah kâğıtlar görmesi; rüya görenin bir suçtan mahkûm edileceğini veya bir zan altında kalacağını belirtir.

Rüyada Renkli Kâğıtlar Görmek

Rüyada kırmızı renkli kâğıtlar görmek; yakında çok güzel bir gelişme olacağına, kişinin hayatının çok hareketli geçeceğine müjde olan iyi bir işarettir. Rüyada yeşil renkli kâğıtlar görmek; kişinin dileklerinin yerine geleceğine, bekâr ise kendisinin veya aile üyelerinden birisinin evlenmekte olduğunu ima eder. Ayrıca inanç ve doğruluk sembolize eder.
Rüyada kâğıt satın almak; rüyayı gören kişinin yeni bir işe başlayacağı anlamına gelir.
Rüyada kâğıt sattığını görmek, kâğıt ticareti yapma rüyası, rüya sahibinin döngüsel (geçici) bir zamanı yaşayabileceğini ifade eden kötü bir işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın