Skip to Content

Rüyada Kanguru Görmek

Rüyada kanguru görmek; koşullara bağlı olarak genellikle kangurunun özellikli olduğu bir rüya farklı yorumlanabilir, kanguru hayvanı ile etkileşiminize bağlı olarak, olumlu veya olumsuz bir öngörü olabilir. Rüyada bir kanguru; mesleki çalışma yaşamınızdaki bazı durumlarda, çok yaratıcı ve hüner göstereceğiniz bir yol bulacağınız anlamına gelir. Bazen bu rüya, hedeflerinize büyük ölçüde uyacak şanstır, ancak beklenmedik olaylara karşı hazır olmanız gerektiğini ikaz edebilir.
Rüyada kanguru görmek bazı yorumlara göre; yakın zamanda sizin hakkınızda birinin gerçek duygularını öğreneceğiniz anlamına gelebilir. Rüyada bir kanguru yakalamaya çalıştığınızı görmek; gerçek hayatta romantik maceralar için uzun süre harcadığınızı gösterir. Ayrıca etrafınızda, planlarınızın pratikte gerçekçi olmadığını ya da zor olduğunu düşünen bazı kişiler olmasına rağmen planlarınızı sürdüreceğinize yorumlanır.
Rüyada kesesinde yavrusunu taşıyan kanguru görmek; yakında çevrenizdeki insanlar arasında hoş karşılanmayacak, popüler olmayacak bir karar vermeniz gerekeceğini gösterir. Birtakım insanlar haklarını ihlal etme, bencil olma kararınızı kabul etmek zorunda kalacakları için düşman kazanacağınıza yorumlanır.
Rüyada kanguru avladığını görmek; popüler olmak uğruna bazı hoş olmayan işlere girişeceğinizi, çevrenizdeki insanlardan beklediğiniz desteği görmeyeceğiniz için de planlarınızın yalnızca kendi çabalarınız ile halledebileceğinizi, ısrarlı eserinizin bir sonucu olarak gerçeğe dönüştürüleceğini gösterir.
Rüyada bir kanguru saldırısı görmek; birisinin iftira ve dedikodu yayarak şöhretinizi lekelemek, sizi güç durumda bırakmak için çok çalışacağı anlamına gelir. Bazı rüya yorumcularına göre; çok çevik ve hızlı bir rakibiniz tarafından alt edileceğinize işarettir.