Rüyada Kaka Temizlemek

Rüyada kaka temizlemek rüyayı gören kişinin para kaybedeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin bozulacağına, gelirinin azalacağına, elinde bulunan parayı da harcamaya delalet eder. Rüya sahibin bu sebeplerden dolayı sıkıntı yaşayacağına yorumlanır. Rüyada kaka temizlemek aynı zamanda arzu edilen terfinin olmayacağına, istenen makama ulaşılamayacağına da yorumlanır.

Rüyada Kaka Görmek

Rüyada kaka görmek genel olarak elde edilecek olan maddi kazanca delalet eder. Rüyayı gören kişinin maddi olarak sıkıntılarından kurtulmasına ve feraha erecek olmasına delalet edip aynı zamanda özel hayatta güzel haberlerin olacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yaptığını gören kişi sıkıntı ve üzüntülerinden kurtularak feraha erer. Rüyayı gören kişinin rahatlamasına, kafasından bulunan düşüncelerden kurtulmasına ve oldukça huzurlu bir dönem yaşayacağına yorumlanıyor.

Rüyada Kakayı Silmek

Rüyada kakayı silmek, rüyayı gören kişinin kendi bilgisi ya da yeteneği olmayan bir işe girerek bu işte başarısız olacağına ya da olduğuna delalet eder. Rüyada kaka silmek bazı alimlere göre ise rüyayı gören kişinin doğru yolu bulmasına delalet edip bol para harcamaya yorumlanıyor.

Rüyada Üstüne Kaka Bulaştığını Görmek

Rüyada üstüne kaka bulaştığını görmek rüyayı gören kişinin iş yaşamında haksız kazanç elde edeceğine, helal lokmasına haram bulaşacağına ve günaha gireceğine delalet eder. Bunun yanı sıra rüyada üstüne kaka bulaştığını gören kimse kendisine kötülük yapan kimseler ile beraber hareket ettiğine de yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın