Rüyada Mavi Boncuk Görmek

Rüyada mavi boncuk görmek uğur, şans ve evliliği simgeler. Rüyasında mavi boncuk gören kişinin yakın zamanda evleneceğine, hayatında aldığı her kararda ve yaptığı her işte şanslı olacağına, bol nimete, sahip olacağı büyük rızka delalettir. Bazı alimlere göre rüyada mavi boncuk görmek kişinin boş ve faydasız işler için zamanını harcadığına yorulur.

Rüyada Boncuk Görmek

Rüyada boncuk görmek mala ve mülke yorulur. Rüya sahibinin malının artacağına, bolluk ve bereketin evinde hakim olacağına, bunların sonucunda iş alımı yapacağına ya da sahip olduğu işçilerin veya hizmetçilerin artacağına delalet eder. Rüyada çok boncuk gören kişinin malındaki artış çok olacakken, rüyasında az boncuk gören kişinin malında ve mülkünde artış az olacaktır.

Rüyada Renkli Boncuklar Görmek

Rüyada görülen rengarenk boncuklar kişinin boş hayaller peşinde koştuğuna ve faydasız işlerle meşgul olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin maceraperest ve hayal gücü yüksek bir kişiliği olduğuna ancak hayallerinin gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Boncuk Almak

Rüyada boncuk aldığını görmek, kişinin iş hayatında alacağı terfiye ya da sahip olacağı hizmetçiye yorulur. Rüyada boncuk almak alınan boncuğun rengine göre de farklı olarak yorumlanır. Alınan boncuğun renginin yeşil olması kişinin dini bütün ve inançları yüksek bir karakteri olduğuna, beyaz boncuk görmek rüya sahibinin iyi bir kalbi olduğuna, siyah boncuk görmek ise kişinin sahip olduğu kötü ahlaka, çirkin karaktere işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya hayırlı bir evliliğe, kolay bir şekilde elde edilecek paraya da yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın