Rüyada Kafada Bit Görmek

Rüyada kafada bit görmek, rüyayı gören kişi erkek ise kazandığı ile yetinen, namuslu ve iyi huylu hanımı olduğuna delalet eder. Eğer kafada birçok bit görülmüş ise rüyayı gören kişinin hayırlı ve çok sayıda evladı olacağına ve soyunun yürüyeceğine delalettir. Rüya sahibi evli değil ise iyi huylu bir hanım ile izdivaç kurmaya delalet eder.

Rüyada Saçta Bit Görmek

Rüyada saçta bit görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir döneme girdiğine ve daha önceden yapmadığı ya da yaptığı şeylerden dolayı pişmanlık duyduğuna delalet eder. Rüya sahibinin bir hayalinin gerçekleşmemesi sebebi ile hayal kırıklığına uğradığına ya da uğrayacağına da tabir olunur.

Rüyada Saçta Bit Sirkesi Görmek

Rüyada saçta bit sirkesi görmek, rüyayı gören kişinin ailesinin içinde yaşanan sıkıntının son bulacağına, kavgaların ve çatışmaların biteceğine delalet eder. Rüya sahibin hanesine huzurun ve mutluluğun geleceğine delalet olup aynı zamanda rüya sahibinin hanesine bolluk ve bereket geleceğine de yorumlanıyor.

Rüyada Bitlendiğini Görmek

Rüyada bitlendiğini görmek rüya sahibinin rızkının artacağına bolluk ve berekette kavuşacağına, tüm ömür boyunca huzur içinde yaşayabileceği gelire kavuşacağına delalet eder. Rüyada bitlendiğini görmek rüya sahibinin varlıklı olacağına delalet eder.

Rüyada Bit Öldürdüğünü Görmek

Rüyada bit öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin rızkının önüne engel koyacağına, fırsatı kaçıracağına, kazancının önüne engel koyacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin sıkıntılı zamanlarında yanında olan dostuna haksızlık yapacağına da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın