Rüyada Kadın Kadına Sevişmek

Rüyada kadın kadına sevişmek, rüyayı gören kimsenin çok zengin olacağına, başına talih kuşunun konacağına, asla hayalini bile kuramayacağı lükslükteki bir yaşantıya sahip olacağına işaret eder. Rüyada kadın kadına sevişmek aynı zamanda rüya sahibinin bu büyük maddi kazanç nedeni ile dünyevi zevklere dalıp ahretini unutacağına ve bazı günahlar işleyeceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek

Rüyada kadın kadına öpüşmek, rüyayı gören kişinin aile içerisinde bazı huzursuzluklara sebep olacağına, ailesinin karşı geleceği bazı işlerde ısrarcı olacağına ve bu nedenle ailesi ile tartışmaya gireceğine, büyük hatalar yapacak ailesinin gözünden düşeceğine, kendisini affettirmek için büyük çabalar harcayacağına işaret eder.

Rüyada Kadın Kadına Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada kadın kadına cinsel ilişkiye girmek, rüyayı gören kimsenin eşi tarafından aldatılacağının habercisi olabilir. Bu nedenle rüya sahibinin dikkatli olmasında fayda vardır. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin çok zengin olacağına da delalettir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı görmek, rüyayı gören kimsenin geçmişte yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına, maddi durumunun fazlasıyla düzeleceğine, huzursuzluğunun yerini mutluluğa bırakacağına, ömrünün sonuna kadar mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalettir. Rüya sahibinin maddi kazancının artması onu kibirli yapabilir bu nedenle de yalnızlaşabilir. Bu nedenle maddi kazancı artan rüya sahibinin kibirli tavırlar sergilememeye özen göstermesi gerek.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın