Rüyada İstenmemek

Rüyada istenmemek küslüğü simgeler. Kişinin çevresindeki biri ile ya da bir sevdiği ile arasının açılacağına, kısa süreli bir küslük yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin sevgilisi tarafından rüyasında istenmediğini görmesi bu kişi ile büyük bir aşk yaşayacağına ve evlilikle sonuçlanacağına delalet eder. Rüyada ailesi tarafından istenmemek, hanede çıkacak tartışmalara, kavgalara, kızgınlıklara işaret eder. İş hayatında istenmediğini gören kişinin yaptığı işlerden umduğu karşılığı alamayacağına işaret eder. Kişinin istenmediği bir yerde kalması yaşamında vereceği mücadeleye, karşılaşacağı sıkıntılara ancak bir süre sonra bunların üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Birisini İstememek

Rüyada birisini istememek hoşgörüsüz, katı yürekli kalbe işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı hoşgörüsüz ve katı yürekli davrandığına, insanların kalbini kırdığına delalet eder. Rüyada kötü olduğunu düşünülen birini yanında istememek kişinin düşmanlarının planlarını yıkacağına, alt üst edeceğine ve bu kişilerden kurtulacağına yorulur. Gerçek hayatta iyi olduğunu düşündüğünüz birinin rüyada istenmediğini görmek doğru yoldan ayrılmaya, yanlış kişilerle kurulacak arkadaşlıklara delalet eder.

Rüyada İstenmediğini Görmek

Rüyada istenmediğini görmek, dışlanmak kötü habere yorulur. Rüya sahibinin yakın zamanda çok kötü bir haber alacağına, çok üzüleceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya toplumda dışlanacağına, küçük düşürüleceğine, hak etmediğiniz davranışlara maruz kalacağınıza delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin çevresindekileri kırdığına, üzdüğüne, bu şekilde devam ederse insanların ondan uzaklaşacağına dair bir uyarı niteliği de taşır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın