Rüyada Kadavra Görmek

Rüyada kadavra görmek hayra yorulmaz. Başlanan bir işin ya da durumun başlangıcından sonucuna kadar sorunlar ve sıkıntılarla dolu olacağını ve rüya sahibinin dertten derde sokacağına işaret eder. Ayrıca eğer kişi dikkatli olmazsa bu sorunlar başka sorunların da başlangıcı olabileceğine delalet eder.

Rüyada Kadavra Kesmek

Rüyada kadavra kesmek, kişinin aile hayatında ve iş hayatında yaşanacak bazı problemlerin habercisidir. Rüya sahibini hüzne boğacak sıkıntıların yakın olduğuna da işaret eder.

Rüyada Ceset Görmek

Rüyada ceset görmek kişinin kariyerinde yaşayacağı sorunlara yorulur. İş hayatında attığı yanlış adımlar kişiye büyük zararlar açacağına ve bu sorunların üstesinden gelmek için rüya sahibinin çok çaba sarf edeceğine delalet eder.

Rüyada Ceset Saklamak

Rüyada ceset saklamak kişinin iş ve sosyal hayatında yaşadığı sorunları büyütmemek için göz ardı etmeye çalıştığına ancak bu sorunlar daha da büyümesini engelleyemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Ceset Yakmak

Rüyada ceset yakmak rüya sahibinin iş hayatındaki başarılarının çevresindekiler tarafından kıskanılacağı ve bu nedenle göze geleceği, iş hayatında sıkıntıların baş göstereceğini sonunda kişinin mutsuzlukla ve sıkıntılarla baş başa kalacağına delalet eder.

Rüyada Ceset Toplamak

Rüyada ceset toplamak, kişinin mutlu ve huzurlu aile hayatında yaşanacak problemlere işaret eder. Bu sorunlar karşısında kavgalar ve kırgınlıklar yaşanacak ancak rüya sahibinin sabrı, doğru adımlar atması ile bu sorunlar bir bir çözülecek, kişi sonunda rahat ve huzurlu günlerine tekrar geri dönecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın