Skip to Content

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek, rüya sahibinin iş yaşamındaki başarılarının, sosyal hayatındaki değerinin arttığına ve bu başarı ve itibarının ise hiç ummadığı bir kişi tarafından hiç ummadığı bir anda zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada Evde Yılan Beslemek

Rüyada evde yılan beslediğini gören kişi hayatında bulunan bazı kişilere yardımda bulunacağına onların ya da onun rezil olmak ya da zarar uğramaktan kurtaracağına delalet eder. Fakat rüya sahibi sonradan bu kişi ya da kişilerin gerçek yüzlerini görerek pişmanlık duyacağına yorumlanır.

Rüyada Evde Görülen Yılanı Öldürmek

Rüyada evde gördüğü yılanı öldürmek ise onun başarılarını ve itibarını kıskanan kişi ya da kişilerin hileli davranışlarını görerek bunların bu kötü düşüncelerini ve emellerini piyasaya çıkaracağına delalet eder. Rüyada yılanı öldürmek düşmana galip gelmek olarak da yorumlanıyor.

Rüyada Evde Bulunan Yılanın Sokması

Rüyada evde bulunan yılanın rüyayı gören kişiyi sokması ise rüya sahibinin uzun zamandan beri emek verdiği işi ya da ailesinin içine fitne sokmaya çalışan kişilerin başarılı olacağına, dedikodu yapılacağına, işinde zarar uğratılacağına delalet eder.  Rüyayı gören kişi bu düşmanı ya da düşmanları yüzünden sıkıntılı bir dönem yaşayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Evde Yılanı Aramak

Rüyada evde yılan aradığını gören kişi ise gerçek yaşamda etrafındaki insanlara destek olmasına nazaran kendi işin de destek bulamayarak sor ve sıkıntılı günler geçireceğine ve bu sebeplerden dolayı sıkıntılı günler yaşayacağına yorumlanıyor.