Rüyada İsim Duymak

Rüyada isim duymak önemli bir rüyadır. Duyulan isimlere göre farklı bir şekilde tabir edilir. Genel olarak bu rüya kişinin hayattan beklentilerinin olacağına, kişinin hayallerinin gerçek olacağına, bekar kimse için hoş biri ile evlilik, evli biri için ise haneye gelen muhabbet olarak tabir edilir. Rüyada ismi seslenen kişi kadın ise yakın zamanda bir kadından haber alacağınıza, erkek ise bir erkekten gelecek habere yorulur.

Rüyada İsim Söylemek

Rüyada isim söylemek uzun zamandır görmediğiniz sevdiğiniz bir kişi ile karşılaşacağınıza ya da hasret çektiğiniz birinden gelecek habere işaret eder. Rüyada sizin adını söyleyen birini duymak size hasret biri olduğuna ve kısa bir süre sonra ziyaretinize geleceğine delalet eder. Bazen bu rüya seslenilen ismin anlamı ile farklı bir tabir taşır.

Rüyada İsim Sayıklamak

Rüyada isim sayıklamak kişinin bir sırrının ortaya çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin özel hayatına özgü bir şeyin açığa çıkacağına ya da kişinin yaptığı bir hatadan ötürü pişmanlık duyduğuna işaret eder. Rüyada isim sayıklamak bazı alimlere göre kişinin çevresinden birinin ya da bir akrabasının ağzından laf alacağına işaret eder. Rüyada başka birinin ismini sayıklamak o kişiden alınacak bir habere ancak bu haber sonrası üzüleceğinize, büyük bir hüzne yorulur.

Rüyada İsminizin Okunduğunu Duymak

Rüyada isminizin okunduğunu duymak kişinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, her daim mutlu, eğlenceli ve ortamlarda aranan bir kişiliğe işaret eder. Rüyada başkasının isminin okunduğunu duymak ise bir yakınınızdan alacağınız iş teklifine delalet eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (17)

Gülsüm yıldız

Uyurken ilk önce ismini duymak ve sonra bi arkadaşının sadece kafasını görmek sonra içine birşeyin girmesi

Hasret öztekin

Rüyamda ben ikiz hamile olduğumu görüyordum ve ailem eşime haber vermemi söylüyorlardı bende İbrahime sonra haber veririm diyodum. Not:bekar biriyim

Özlem Dündar

Merhaba
Kücuk kizim daha 2 yasindaydi
Rüyamda kucagimda oturuyor
Bir nur yüzlu erkek cok temiz giyinmis
Beyaz keten gömlek kum renginden keten takim elbise
Yüzunu tam net olarak göremiyom sanki perde var önünde
Hacdan yeni gelmis
Bana bi cift oglan ayakabisi veriyor
Bende kucagimdaki kizi göstererek
Benim ki kiz ama diyom
Anlami ne olabilir acaba
Tesekürler

hakan akbaş

çok merak ederek sormak istiyorum çok kısa bir rüya gördüm (evimde bir kaç misafir vardı ve mutfakta duruyorlardı yanlarına gidip oturma odasına davet ettim hepsi birde olur deyip oturma odasına geçerken içelerinden bir kız bana kendini tanıttı hayatımda hiç duymadığım bir isimle merhaba ben kayra dedi ve el sıkışarak bende kendi adımı söyledim kayra ismini hayatımda ilk kez duyum oda rüyamda ve bu rüyanın anlamını çok merak ettim o yüzden size sormak istedim şimdiden çok teşekkür ediyorum ve cevabınızı bekliyorum

Mümine demir

Ruyamda yasir adini duydum. Ruyamin nasil oldugunu hatırlamıyorum bi tek ismi hatırlıyorum. Bunun manasi nedir acaba?

Yasemin toprak

Rüyada nevin ismini duymak ne anlama gelir.(nevin adında hiç bir tanışırım yok

Erdemveli soytürk

Rüyamda saray kapısından içeriye giriyorum taştan bir oda içerisinde beklerken 3-4 defa HULAGÜ HAN diye sesleniliyor

Halil

Eve elbiselerimi utuleyin dediğimde arkadaşına yolladım o ütülüyecek eski bir arkadaşıma yolladığını duymak

Gzd

Rüyamda yengemin iki erkek bebeği olmuştu. Ve bu bebeklerı annemle benim kucağıma verdi bebeklere isim koymamızı istedi. Sarı olan bebeği benim kucağıma esmer olan bebeğide annemin kucağına verdi. Ben bebeğe Ali ismini verdim ve bilgisayara işledim. Sonra ismi değiştirmek istedim ama bı kere yazıldı daha değişmez dediler.Ve benim hayatımda Ali adında olmasını istediğim biri var bu rüya ne anlama geliyor cevap verebilir misiniz?

Gurur gurbet

Rüyamda esimi gördüm
Eşim 8 sene önce vefat eti
Rüyamda eşim iki küçük kız çocuğun elinden tutmuş yürüyodu
Sonra bahar bahar diye kızımın
Adını söyledi

Nihat

Rüyada elma yememek

engin gencer

2012 rüyamda eşimin vucudu nur ala nur gözükmüyor gözüm kamasıyor bana kalk hz mehdi sabah namazı kılanları sever dedi 2 gün sabah namazı saatınde kaldırıldım icime bir ürperti girdi kaldım ve duvara bakdıgım da 30cm boyunda sarımsı bir ayet gibi birşey vardı 3 günde kaldıgımda beni dövmüşlerdi heryerim kabarmısdı sag baldırımda mosmor olmusdu .. bügünde bir isim duydum göktürk diye eyer yorumlarsanız çok sevinirim kimse yorunlayamadı bakalım siz yorumlaya bilecekmisiniz şimdiden teşekür ederim ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH

Yoldaş Altaş

Rüyamda bir kadın yüzü gördüm bu kim diye sordum tok bir erkek sesi meral dedi bu rüyanın anlamını merak ediyorum

Bedia Şan

Rüyamda birini seviyordum ve adı sefaydı öldüğünü öğreniyordum. Ama gerçekte öyle biri yok ne anlama geliyor

Melek

Rüyamda Karnım kocaman olmuş hamileydim doğum çok yakındı ağrım yoktu bir kackez ıkındım ama dogurmadım bir de isim duydum erkek ismi bebeğe koymak içindi tam hatır almıyorum ama sanki mustafa dendi Hayır olsun

Sena

Rüyamda akrabalarımın şiddetli kavgasının içindeydim. Dayaklar atılıyordu karşı tarafta bende kendimi savunmaya ve korumaya çalışıyordum. Sonra bir tanesi bana doğru geldi babamı ararım zarar verme bana dedim ağlıyordum sonra da arkadaşımın adını haykırdım bana yardım etmesi için ismail nerede ismail gelsin buraya ismail diye en son hatırladığım onun ismini bağırdığımdı ardından uyandım. İçerisinde kavga olan bir rüya olduğu için huzursuz kalktım. Anlamı nedir ?

Rahsan hekimoglu

Sarışın bir erkek gördüm benden genç isminin serkan olduğunu duydum