Skip to Content

Rüyada İsim Duymak

Rüyada isim duymak önemli bir rüyadır. Duyulan isimlere göre farklı bir şekilde tabir edilir. Genel olarak bu rüya kişinin hayattan beklentilerinin olacağına, kişinin hayallerinin gerçek olacağına, bekar kimse için hoş biri ile evlilik, evli biri için ise haneye gelen muhabbet olarak tabir edilir. Rüyada ismi seslenen kişi kadın ise yakın zamanda bir kadından haber alacağınıza, erkek ise bir erkekten gelecek habere yorulur.

Rüyada İsim Söylemek

Rüyada isim söylemek uzun zamandır görmediğiniz sevdiğiniz bir kişi ile karşılaşacağınıza ya da hasret çektiğiniz birinden gelecek habere işaret eder. Rüyada sizin adını söyleyen birini duymak size hasret biri olduğuna ve kısa bir süre sonra ziyaretinize geleceğine delalet eder. Bazen bu rüya seslenilen ismin anlamı ile farklı bir tabir taşır.

Rüyada İsim Sayıklamak

Rüyada isim sayıklamak kişinin bir sırrının ortaya çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin özel hayatına özgü bir şeyin açığa çıkacağına ya da kişinin yaptığı bir hatadan ötürü pişmanlık duyduğuna işaret eder. Rüyada isim sayıklamak bazı alimlere göre kişinin çevresinden birinin ya da bir akrabasının ağzından laf alacağına işaret eder. Rüyada başka birinin ismini sayıklamak o kişiden alınacak bir habere ancak bu haber sonrası üzüleceğinize, büyük bir hüzne yorulur.

Rüyada İsminizin Okunduğunu Duymak

Rüyada isminizin okunduğunu duymak kişinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, her daim mutlu, eğlenceli ve ortamlarda aranan bir kişiliğe işaret eder. Rüyada başkasının isminin okunduğunu duymak ise bir yakınınızdan alacağınız iş teklifine delalet eder.