Rüyada İntihar Etmek

Rüyada intihar etmek birçok farklı tabiri vardır. Bazılarına göre mutlu ve güzel bir hayata başlangıç yapacağına, kişinin yeniden bir düzen kuracağına işaret eder. Bazı alimlere göre ise rüyada intihar etmek hayra yorulmaz. Kişinin hayatının alt üst olacağına, üzüntü ve kedere tabir edilir. Rüyada intihar etmek başa gelecek musibetlere, yanlış kişilerle arkadaşlık yapmaya işaret eder. Bu rüya genel olarak korku, keder, hüzün ve sıkıntıyı simgeler. Kişinin büyük bir psikolojik travma geçireceğine delalet eder.

Rüyada İntihara Kalkışmak

Rüyada intihara kalkışmak kişinin aile hayatında ve iş hayatında yaşayacağı olumsuz durumlara ve sıkıntılara delalet eder. Kişinin ağır bir depresyon geçirecek kadar sıkıntıların hayatında olacağına ancak büyük bir sabırla ve çevresindekilerinin, sevdiklerinin desteği ile bunun üstesinden geleceğine tabir edilir. Bazılarına göre rüyada intihara kalkışmak kişinin kafasında hep hayata geçirmek istediği bazı projeler olduğuna ve bunları hayata geçirmenin artık zamanının geldiğine işaret eder.

Rüyada İntihar Etmek Ama Ölmemek

Rüyada intihar etmek ama ölmemek kişinin yaşamında köklü değişiklikler yapmaya karar verdiğine delalet eder. Rüya sahibinin yeni bir başlangıç yapacağına ve her şeyin bu başlangıçla birlikte güzelleşerek geleceğine işaret eder.

Rüyada İntihar Eden Birini Görmek

Rüyada intihar eden birini görmek kişinin hayatında bazı sıkıntılı günler olacağına delalet eder. Kişinin stres dolu, moralini bozacak durumların ardı ardına geleceğine, sorunları kafasında toparlayıp çözüm yoluna gitmesine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin güzel günlere yakın olduğuna delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın