Rüyada Işık Görmek

Rüyada ışık görmek, muradına ereceğine nail olacağınıza, korkularınızdan kurtulmanıza işarettir. Güneş ışığı refaha ve parlak istikbale yorumlanır.  Ateş ışığı acele haber, sürpriz, şimşek ışığı ümit edilmeyecek yerden iyi haber alacağınıza, gaz ışığı hastalıktan iyileşmeye, iyi talihe, kırmızı ışık samimiyet ve tehlikeye, lamba ışığı gülüşün bir kimse için hala makbul olduğuna işarettir. Kibrit ışığı hakiki ve iyi arkadaşlığı bazen de kısmet anlamına gelir. Fosforlu ışık bu ışığı karanlıkta görmek, aşkınızın karşınızdakinin kalbine girmek, için geç kaldığını gösterir. Projektör ışığı halkın tenkidine uğramaya, meşale ışığı dindarlığa, şafak ışığı kesin başarıya, mavi ışık yeni düşünceye, yeşil ışık dikkatli olmanıza işaret eder. Beyaz ışık zihin açıldığına ve iyi sıhhate, sarı ışık paraya veya hastalığa işarettir.

Rüyada ışık görmek, her türlü zorluğu yenip rahata ereceğine, dalaletten kurtulacağına ve geçim kolaylığına işaretle yorumlanır. Rüyada mum ışığı görmek, hastalıktan kurtulacağınıza ve zengin olunacağına işarettir. Mum ışığı dertli bir durum olarak da yorumlanır.

Rüyada ışık görmek iyidir. Geçimin kolay­laşacağına, parlak bir geleceğe kavuşacağına ve ilim ve yetenekle donatılacağına işârettir.

Rüyasında ışık gören kimse, çeşitli güçlüklerden sonra rahata ve feraha erişecek demektir. Işık bir gece yarısı görüldüyse, rüyayı görenin nur topu gibi bir evladı dünyaya gelecek demektir.

Ay ışığı üzüntülü ve hazin bir vaziyettir. Gaz lambası ışığı; eğlence, hoş vakit geçirme anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın