Skip to Content

Rüyada İshal Olmak

Rüya sahibinin eli ve gönlü zengindir. Rüyada ishal olmak çevrenizdeki kişilere karşı yardım eli uzattığınızı gösterir. İyilik yapmayı seven ve her zaman takdir toplayan bir kişidir. Maddi sıkıntı çekmediği gibi hayır işleriyle uğraşan ve her zaman hayatın güzelliklerini yaşayan biri. Müjdeli haber alarak hanenizi taşıyabilir ya da yeni bir ev alabilirsiniz. Kısmetiniz ve şansınız çok açık. Çevreniz ile ilişkileriniz mükemmel ve herkes sizi çok seviyor.

Rüyada İshal Olup Altına Yaptığını Görmek

Rüya sahibi gereğinden fazla para harcıyodur. Rüyada İshal olmak tutumsuz harcamaları neticesinde parasız kalacak ve ele güne muhtaç olacaktır. Harcamaları nedeniyle çevresinden de olumsuz tepki alıyor. Borç içinde olacak olan rüya sahibi bu durumdan kurtulamayacak ve daha çok batağa saplanacaktır.

Rüyada Kabız Olduğunu Görmek

Çalışmalarınızın neticesini alacak ve büyük bir varlık kazanacaksınız. Rüya sahibi tutumlu biridir ve harcamalarına dikkat ettiği için maddi durumu iyidir. Kendisi için yaşamaktan ziyade mülkünü artırma derdinde olan biri ile tabir edilir. Sağlığına dikkat etmeli ve hayatı neşeli hale getirmek için çevresiyle daha çok görüşmelidir.

Rüyada Bebek Kakası Görmek

Huzursuz bir hayatınız olacak. Rüya sahibi yanlış yollardan para kazanmak istediği için hayır göremeyecektir. İş konusunda ise çok hassas bir dönemdesiniz. Terfi alacak ve işinizde yükseleceksiniz. Kısa zaman içinde rakiplerinize karşı güçlenecek ve daha başarılı işlere imza atacaksınız.