Rüyada Ekmek Dağıtmak

Rüya sahibinin yardımsever olduğunu simgeleyen bir rüyadır. Rüyada ekmek dağıtmak eli açık olduğu tabir edilen rüya sahibinin hanesine bolluğun ve bereketin geleceği, meslek hayatındaki başarıları temsil eder. İhtiyaç duyduğu anda yardım eli uzatanlarının çok olacağı rivayet edilir.

Rüyada Ekmek Satın Almak

Yeni bir işe sahip olmayı müjdeler. Rüya sahibinin memnun olmadığı işini değiştireceği ve kendini yenileyeceği güzel hobiler bulacağı, hanesine bolluk ve bereket geleceği rivayet edilir.

Rüyada Ekmek Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Maddi açıdan refaha ermeyi müjdeler. Rüyadaki ekmeğin sıcak olması keyifli, güzel bir hayatı temsil ederken, sacda pişirilmiş ince ekmek sağlıklı, uzun bir ömrü işaret eder.

Rüyada Ekmek Yapmak

Tereddütte kalındığı için ikinci plana atılan iş imkanlarının, tekrar gündeme gelerek sanıldığı kadar kötü olmadığı, bu işin hayırlı kapılar açacağı rivayet edilir.Bu rüya aynı zamanda meslek hayatında güzel gelişmelerin de habercisi olarak kabul görür.

Rüyada Sıcak Ekmek Yemek

Hastalıktan uzak, huzurlu günlere delalettir. Rüya sahibinin maddi açıdan gelirinin artmasının yanı sıra bu zenginliğin içinde kendini yitirmeyeceği rivayet edilir. Bu sebepledir ki bir ömür boyu beraber olacağı dostlarla müjdelenmiştir.

Rüyada Küflü Ekmek Görmek

Parasal anlamda yaşanan sıkıntıların biteceği ve maddi açıdan refaha erileceği rivayet edilir. Rüya sahibinin güzel ahlaklı kimselerle aynı ortama gireceği, maddi açıdan yüksek verimli işlere adım atacağı bu rüyanın tabirleri arasındadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın