Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek

Harama el uzatmaya işaret eden bir rüyadır. Rüyada elinin kesildiğini görmek rüya sahibinin burnu büyüklük yaparak, etrafındaki insanların huzurlarını kaçıracağına, haram mala göz dikeceğine ve manevi anlamda sıkıntılı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada Sağ Elin Yaralandığını Görmek

Hayırla yorumlanan rüyalardandır. Rüya sahibinin maddi gelirinin artacağına, yatırımlarının getirileri sayesinde tekrar yatırım yapacağını ve zenginleşeceğine delalettir.

Rüyada Kolunun Kesildiğini Görmek

İyiye yorulmayan rüyalardandır. Tabiri caizse rüya sahibinin güvendiği dağlara karlar yağacağı, hiç ummadığı kişilerden ötürü hem maddi hem de manevi sıkıntılarla uğraşacağı rivayet edilir. Bu rüyayı gören kimsenin vereceği kararlardan önce iki kere düşünmesi onun adına hayırlı olacaktır.

Rüya sahibi evli bir kimse ise bu rüya hanedeki sıkıntılı, çalkantılı günlerin habercisidir. Özellikle aile büyüklerinin güven duydukları kimseler tarafından hüsrana uğratılmalarının ardından iki tarafında inatçı ve dik başlı olmaları evliliklerini de tehlikeye sokabilir.

Rüyada Başkasının Kolunun Kesildiğini Görmek

Rüya sahibinin sadece kendisini düşünen bir kimse gibi davranarak etrafındaki insanlar tarafından, bencil, cimri olarak anıldığını tabir eder. Eğer böyle bir rüya gördüyseniz ve yardıma ihtiyaç duyan bir kimseye yardımcı olma fırsatı doğarsa, yardım etmekten kaçınmamanız daha iyi olacaktır. Çünkü bu rüya, aksi halde pişmanlık yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek

Hayırla tabir edilmeyen rüyalardandır. Rüya sahibinin talihsizliklerden ötürü canının sıkılacağı tabir edilir. Başına gelecek olan bu olayların uzun bir süre boyunca rüya sahibini, kötü etkileyeceği ve kederlendireceği işaret edilir. Başka bir tabire göre ise rüya sahibinin yanlış anlaşılmasına ya da iftiraya uğramasına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın