Rüyada İşe Başlamak

Sıkça gerçek anlamıyla tabir edilen bir rüyadır. Rüya sahibinin özellikle duygusal anlamda yenileneceğine alamet olan rüyada işe başlamak kendi işinin patronu olmayı da rivayet eder. Rüyanın ferah bir rüya olmasıyla beraber toplu para geleceği rüya sahibine müjdelenmiş olur.

Rüyada İşe Girmek

Kabul olmadığı düşünülen duaların, doğru zamanda kabul olacağına delalettir. Beklenmedik yenilikler rüya sahibine müjdelenir. Evli bir kimsenin bu rüyayı görmesi rüya sahibinin güzel ahlaklı, başarılı çocuklarının olacağı anlamına gelir.

Rüyada İş Başvurusu Yapmak

Şanslı bir döneme girileceğinin habercisidir.Rüya sahibinin hayatında süregelen sıkıntıların, talihin kendisinden yana olmasıyla beraber son bulacağı ve yavaş yavaş huzur bulacağı rivayet edilir. Ekonomik sıkıntıların yaşandığı haneye bolluk ve bereket geleceği rüya sahibine bu rüyayla nail olmuştur.

Rüyada İş Bulmak

Rüyada iş başvurusu yapmak gibi tabir edilir. Rüya sahibinin talihli olacağı bir dönemde hem maddi açıdan kazancını arttıracağı hem de daha mutlu olacağı yeni bir iş bulacağı rivayet edilir.

Rüyada İşe Gitmek

Yepyeni bir dönemin habercisidir. Rüya sahibinin karamsarlıkla dolu bir dönemi kapatacağı ve kendini daha dinamik, daha umut dolu hissedeceği bir sürece gireceği rivayet edilir. Bu motivasyon ile hem iş ortamında hem özel hayatında büyük bir değişimin olacağı ve rüya sahibinin bu değişimden çok memnun olacağı tabir edilir. Ekonomik anlamda geleceğine yatırım yapan rüya sahibinin güzel gelirler elde edeceği ifade edilir.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın