Skip to Content

Rüyada Islatılmak

Rüyada başkası tarafından ıslatıldığını gören kişinin rüyayı yorumlarken daha çok beden sağlığında olumlu yönde gelişme göstereceğini düşünmelidir. Şifa bulmanın günümüzde birçok kaynağı vardır ancak çoğu hastalığın ruhen belirli bir moralle birlikte sağaltılmasının mümkün olduğu da bilinen bir gerçektir. Rüyada ıslatılmak bu noktada daha çok hayra yorulan bir tabire sahiptir. Kişinin beklentilerinin olumlu yönde sonuçlanmasının yanı sıra aynı zamanda maddi yönden de zenginliğin başlayacağına dalalet edilir.

İşsizlik sorunu yaşayanların da bu rüya sonrası daha çok iş fırsatı ile karşılaşacağı, yapmaktan zevk alacağı işlere gireceğini öngörmek de yanlış olmaz. Helal kazançlarla ailesini doyuran kişilerin ereceği iç huzur bu rüyayı gören kimseler tarafından tadılacaktır.

Rüyada Su İçmek

Aynı şekilde su içmek ya da suyla rüyada ıslatılmak da dertlerin, efkarın ve kederin sonuna gelindiğinin bir göstergesidir. Beden sağlığının yanında kalıplaşmış bir ifade olarak ağız tadının bulunacağı da söz konusu rüyanın tabirlerinde kendine rahatlıkla yer bulmuştur.

Rüyada Islanmış Giysiler Görmek

Rüyada elbiselerin ıslanması veya bir yerde ıslatılmış elbiseler görmek de kişinin sosyal çevresine yönelik gerçekleşen bir gönderme olarak kabul edilebilir. İyi niyetli, temiz kalpli insanların rüya sahibinin etrafında sayısının artacağına dalalet eden bu tür rüyalar sonrası yakın gelecekte birilerine faydalı ve hayırlı olmak ile yorumlanabilir. Elbette başkalarına yapılan yardımlar veya tanınmayan yoksullara yardım etmek hem bir hayırsever olarak itibar kazanmaya hem de bereketin artacağına dair belirtiler taşır.

Rüyada Hortumla Islatılmak

Kişi eğer rüyasında hortumla ıslatıldığını görür ise o zaman kişi inanılmaz bereketli günler geçirir. Nasıl yağmur ve su için bereket deniliyorsa bu rüyayı gören kişi için de fırsatlar bitip tükenmez, nimetlerinin ardı arkası kesilmez, olabildiğince bol para, mutluluk huzur bulur, tüm sorunları sona erer. Hem fiziksel, hem ruhsal anlamda güçlü bir döneme girer ve tüm istekleri ziyadesiyle gerçek olur.

Rüyada Biri Tarafından Islatılmak

Eğer kişi rüyasında biri tarafından ıslatıldığını görür ise karşısına kendi iyiliği için uğraşan iyi niyetli insanlar çıkar ve karşısına çıkan bu insanlar onun mutlu, huzurlu olması için ciddi anlamda emek vererek, onun tüm düşlerinin gerçekleşmesini