Rüyada İşten Çıkarılmak

Rüya sahibinin ekonomik anlamda hayatını ele alan bir rüyadır. Rüyada işten çıkarılmak özellikle ticaretle uğraşan kimseler için gelişimi işaret eder. Tersine yorumlanmasından ötürü yaptığı işin büyüyerek markalaşması rivayet edilir. Herhangi bir işletme sahibi olmayan kimselerin bu rüyayı görmesi ise yine iyi bir şekilde tabir edilerek, daha iyi imkanlara sahip yeni bir iş koluna atılmaya delalettir.

Rüyada İşten Kovulmak

Aynı anlamlara gelen işten çıkarılmak, işten kovulmak, işten atılmak yine aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin güzel bir sürece gireceği, hayırlı haberlerle kendini daha iyi hissedeceği ve mantıklı anlaşmalara imza atacağı işaret edilir.

Rüyada Birini İşten Kovmak

Özellikle ev hayatı üzerinden tabir edilen bu rüya hayırlı kabul edilmez. Rüya sahibi evli bir kimseyse bu dönemde eşine biraz daha vakit ayırması ve sorunları konuşarak halletmeye çalışması gerektiği vurgulanır. Çünkü bu rüya hanedeki büyük sıkıntıların ve ayrılığın işaretçisi olarak tabir edilir. Ancak telaşlanmaya gerek yoktur. Rüyalar tek bir olay üzerinden yorumlandığında olduğundan farklı yorumlara sahip olabilir.

Rüyada Birinin İşten Kovulması

Rüya sahibinin tanıdığı birinin kovulduğunu görmesi hanedeki fertlerin ortak kararlarıyla yeni bir yatırım yapılmasına delalettir. Eğer rüyada kovulan kimse tanınmıyorsa bu rüya meslek hayatında beklenmedik bir değişime işaret ediyor demektir.

Rüyada İşten Çıkmak

Genel anlamda hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatındaki köklü değişimleri işaret eder. Hayatın her alanında yaşanabilecek bu değişimin rüya sahibine yeni bir soluk getireceği ve hayırlı sonuçlara yol açacağı rivayet edilir.

 

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın