Rüyada İnek Pisliği Görmek

Rüyada inek pisliği görmek, genelde şans ve refahın sembolüdür, rüya sahibinin sağlıklı olması ve uzun ömürlülüğün tadını çıkaracağını gösteren iyi bir işarettir. Rüyada inek boku, rüyada inek gübresi öbeklerini toplamak; yoksulluktan muzdarip olanlar için iyi bir gelecek işaret eder. Bir kadın için kendi bahçesinde inek pisliği görmek; bir arkadaşın veya bir aile üyesinin ziyarete geleceğini gösterir. Hamile bir kadının rüyasında inek pisliği görmesi rüya görenin bir çocuğu doğuracağını öngörür.

Rüyada İnek Pisliğine Bakmak

Rüyada inek pisliği; bolluk, uyum, dinginlik, huzur, kazanç göstergesidir. Rüyanızda eğer inek pisliğine baktığınızı görüyorsanız bu hayırlı bir işarettir. Rüya, özellikle çiftçiler için şans, iyi bir hasat ve refah işaretidir. Eğer bir kadın böyle bir rüya görürse müreffeh bir evlilik yapacağı anlamına gelir.

Rüyada İnek Pisliği Yemek

Rüyada inek pisliği veya gübre yemek, onu yiyen, evinde veya bir ahırda toplayan biri için parayı temsil eder. Rüyada inek boku yemek; hayatınızda bir değişiklik yapmanın zamanı geldiğini gösterir. Yanlışlıkla dışkı yenmesi, benliğiniz hakkında bir şeyleri anlamaya çalışmak anlamına gelir.

Rüyada İnek Gübresi Görmek

Rüyada inek gübre görmek, çoğu kültüre göre; doğurganlığı ve yenilenmeyi sembolize eder. Hint kültürüne göre ise rüyada inek pisliği ya da rüyada inek gübresi görmek; iyi bir niyet değildir. Kendi hatalarınız ve bencil tutumunuz nedeni ile sıkıntılı zamanlar öngörür. Batılı ve Arap düşüncelerine göre, inek almak, inek bakmak kadar inek gübresi de çok iyi bir nimettir. Rüyada toprağı gübrelemek için kullanılan herhangi bir hayvan dışkısı veya yakıt olarak kullanılması ticari kârları temsil eder.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın