Skip to Content

Rüyada Gezegenler Görmek

Rüyada gezegenler görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı ya da yapacağı projelerde iç dünyasından da ilham aldığına oldukça geniş ve zengin bir iç dünyaya sahip olduğuna delalet eder. Bolluk, bereket ve de zenginlik olarak delalet eden rüya aynı zamanda hayırlı haberler, iyilikler, şans ve kısmet olarak da yorumlanıyor. Meslek yaşamında atılacak olan büyük adımlar ya da yükselme olarak da tabir edilir.

Rüyada Gökyüzünde Gezegenleri Görmek

Rüyada gökyüzünde gezegenleri görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, son derece mutlu olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin şanslı olacağı bir döneme girecek olmasına da yorumlanıp ayrıca istediği birçok şeyi gerçekleştirebilmek için karşına çıkacak olan fırsat ve avantajlara da yorumlanıyor.

Rüyada Uzayda Gezegenleri Görmek

Rüyada uzayda gezegenleri görmek, rüyayı gören kişinin beklentilerinin oldukça fazla olduğuna hayallerinin son derece uç olduğuna ve bu sebep ile sıkıntı yaşadığına kolay kolay onu hiçbir şeyin mutlu etmediğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayallerinde daha gerçekçi olarak daha düşük hedefler koyması ile daha mutlu bir yaşam sürebileceğine delalet eder.

Rüyada Gezegene Gittiğini Görmek

Rüyada gezegene gittiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş ya da eğitim hayatında son derece başarılı olacağına, zaferler ede edeceğine, aklına gelmeyecek olan noktalara kadar ilerleyerek mutlu ve kuvvetli olacağına delalet eder.