Rüyada İnek Kovalaması

Rüyada inek kovalaması, farklı kültürlerde farklı şekilde yorumlanır. Bir Hintli için kutsal sayılan inek tarafından rüyada saldırıya maruz kalmak; ifade edilmemiş öfke ve güvensizliğinizin bir inek tarafından sembolleştirilmiş halidir. Rüyada inek, uysal ve pasif yapınızı belirtir. Ya cesur olmaktan çok korkuyor ve korkak olmaktan çekiniyor ya da bu özelliğinizin ortadan kaldırılması için acil bir ihtiyaç hissediyor olabilirsiniz. Bu rüya sizi düşüşünüzü bekleyen düşmanlara karşı dikkat etmeniz konusunda uyarır.

İslami Tabirlere Göre İnek Kovalaması

Bazı rüya yorumcularına göre, eğer bir rüyada kontrolsüz bir inek tarafından saldırıya maruz kalınır ise rüya sahibine büyük bir cezanın, belanın geleceğine işaret eder ya da aynı yıl öldürülebileceği anlamına gelebilir. Farklı renklerde inekler, korkunç boynuzlar, ağız veya burunlarından çıkan yangın veya duman gibi görüntülerin olduğu rüyalar düşman askerleri veya bir tür saldırı olarak yorumlanır.

Rüyada İnek Kovalamasından Kurtulmak

İslami tabirlere göre; eğer rüya gören kişiyi siyah bir inek sürüyorsa veya hanesine yabancı bir inek girerse ve onu etkisiz hale getirmeyi başarır ise bu; para, iyi iş anlamına gelir ve kaygısı, yalnızlığı ya da üzüntüsünün ortadan kaldırılması demektir. Bir rüyadaki katledilmiş bir inek felâketi temsil eder.

Hindu kültürüne göre, rüyanızda kaçmayı ve kendinizi inekten kurtarmayı başarırsanız, düşmanlarınıza karşı zaferinizden emin olabilirsiniz. Rüya ineği size çarptıysa, o zaman bazı maddi, manevi kayıplarla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!