Rüyada Gevrek Görmek

Rüyada gevrek görmek, rüyayı gören kişinin rızkının artacağına, şanslı olacağına, kısmetlerinin bol olacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında elde edeceği başarılara tabir olunurken aynı zaman da ticari hayatında da başarılı olacağına tabir olunur. Hayırlı kazanç elde etmeye, kazancın bereketini görmeye, sorunsuz yaşanacak olan ticari hayatta yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin azı sıkıntılı durumlara düşeceğine sabırlı olması ile bu dertlerden kısa sürede kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Gevrek Aldığını Görmek

Rüyada gevrek aldığın görmek, rüyayı gören kişinin bazı sıkıntıları yükleneceğine ve bu sebep ile işinde verimsizleşirken sosyal hayatının da kalmayacağına, ilişkilerinin düzensiz olacağına ve insanlar ile iletişim kuramadan geçecek zaman delalet eder. Bu sıkıntılar sebebi el içine kapanmaya da yorumlanıyor.

Rüyada Gevrek Sattığı Görmek

Rüyada gevrek sattığı görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü olaylar sonrasında bir miktar rahatlamaya ve huzurlu bir zaman geçirmeye ihtiyaç duyduğuna delalet eder.   Rüya sahibin yaşadığı sıkıntı ve dertler için Allah’a olan yakarış olarak da yorumlanır.

Rüyada Gevrek Yediğini Görmek

Rüyada gevrek yediğini görmek, rüyayı gören kişinin neşenin söneceğine ve umutlarının yok olacağına delalet eder. Hayattan tat almamaya mutsuz ve üzgün olmaya delalet eder. Rüya sahibini düştüğü kötü durum sebebi ile içine kapanmasına ve yaşadığı bu kötü durumdan bir daha düzlüğe çıkamayacağını düşünecek olmasına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın