Rüyada Geniş Ev Görmek

Rüyada geniş ev görmek, rüyayı gören kişinin ferahlayacak olmasına, mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder. Rüyada bu geniş ev içinde rüya sabinin oturduğunu görmesi ise sıkıntılarının sona ereceğine ve dertlerinden kurtulup ferahlayacağına tabir olunur. Rüya sahibinin her türlü dertten arınarak son derece sevinçli ve mutlu olacağı günlerin yakın zamanda yaşanacağına yorumlanıyor.

Rüyada Dar Bir Ev Görmek

Rüyada dar bir ev görmek de aynı geniş evde olduğu gibi kişinin yaşadığı ya da yaşacağı duruma delalet edip aynı zamanda iç dünyasını da bildirir. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı günler yaşayacağına ve çeşitli dertler sebebi ile üzüleceğine delalet eder. Rüyada görülen evin dar olmasının yanı sıra pis olması ya da karanlık olması da sıkıntı ve dert olarak yorumlanıp bu durumda geniş ya da dar olması çok bir şey ifade etmez. Bu sebep ile dar bir ev olsa da temiz ve aydınlık olması sıkıntıların geçici olacağına yorumlanıyor.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda karşılaşacağı bazı kötü olaylara, şansın ondan yana olmayacağına delalet eder. Hayatında ummadığı bir anda bazı olayların ters gitmesi ile huzurunun kaçacağına, köklü bir değişim olacağına, beklemediği olaylar ile karşılaşacağına tabir olunur. Rüya sahibinin çok üzülecek olmasına ve onu yıkacak olan olaylar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın