Rüyada İnek Görmek

Rüyada inek görmek, çeşitli şekilde yorumlanır. Rüyada inek sütü içmek zengin olmaya delalettir; görkemli bir inek almak, zengin bir kadınla evleneceğine işarettir. Bu rüyayı kadın görse evleneceğine işarettir. Erkek görse zengin ola­cağına işarettir. Sütlü inek ise, iyiliğe işarettir. Rüyada görülen inek, şu cihetlere işaret eder: Hanım eşe, yıla (seneye), menfaate ermeye ve kadına işarettir.

Rüyasında bir ineğin arkasına dönüp geri geldiğini gör­mek, kederli bir yıla (seneye) ve kıtlık olacak bir yıla işaret­le yorumlanmıştır. Rüyasında bir ineğin üzerine doğru geldiğini görmek, bere­ketli, neşeli ve huzurlu geçecek bir yıla işarettir demişlerdir. Rüyasında semiz bir inek aldığını görmek, zengin bir kadın­la evlenmeye işaret eder denmiştir. Rüyasında inekten süt sağdığını görmek, servet ve mal elde etmeye işaret eder demişlerdir.

Rüyada inek görmek, kadın için evlenmeye, erkek için zenginliğe, çok sevinçli olayların yakında olduğuna işaret sayılır inekten süt sağdığınızı görmek, büyük işlere teşebbüs ederek faz­lasıyla fayda ve menfaat göreceğinize işaret eder. Sütlü inek ser­vet, kazanç zengin kadın ile yorumlanır. Sütlü ineğinizin olduğunu görmek, karınızın öleceğine ve bundan zarar göreceğinize işarettir. Bir inek aldığınızı bulduğunuzu görmek, yakında güzel bir kadın­la evleneceğinize, ineğinizi satmak karınızdan ayrılacağınıza,bekar iseniz kazançlı bir işi kaçıracağınıza işaret olarak yorumlanır.

Riiyada inek görmek, hayra, iyiliğe, zen­ginliğe ve bol rızka işâret eder.

Rüyada bir inek bulup onu eve götürdüğü­nü görmek, hayra işâret eder.

Bir kadının rüyada bir ineği sağdığını gör­mesi, nîmete, mal biriktirmeye ve zenginliğe işâret eder.

Bekâr bir kızın rüyada inek görmesi, evle­neceğine işâret eder.

Rüyada doğurma vakti gelmiş hamile bir inek görmek, iyilik ve menfaate ve bol rızka işâret eder.

Rüyada bir ineği kurban ettiğini görmek, tövbeye, sözde doğruluğa ve ibadet ve taate devam etmeye işâret eder.

Bir yanıt yazın