Rüyada İltihap Görmek

Rüyada iltihap görmek rüyayı gören kişinin canını sıkacak olaylar yaşayacağına, huzurunun kaçacağına işarettir. İş yaşantısında düşecek verime ve başarısızlıklara, bu aksaklıkların kişinin sosyal hayatına da yansımasına ve mutsuz günler geçirilmesine delalettir. Kişinin hedeflediği ve hayalini kurduğu isteklerine kavuşamayacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada İltihap Sıktığını Görmek

Rüyada iltihabın sıkıp patladığını ve içindeki irinin aktığını görmek kişinin hayallerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatlığa kavuşacağına ve ferahlayacağına işarettir. Rüyada iltihabı sıkıp patlamadığını görmekse kişinin çektiği sıkıntı, problem ve kötü günlerin uzun süre daha süreceğine delalettir.

Rüyada İltihap Aktığını Görmek

Rüya sahibinin şans sahibi olacağına, kısmetlerinin artacağına, varsa borçlarını kapatacağına, sağlığının ve mutluluğunun geri geleceğine, yaşanan tüm kötü ve sıkıntılı günlerin geride kalacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin ticari faaliyetlerinde yapacağı akıllı girişimlere, maddi kazancının ve alım gücünün artacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada İltihap Kustuğunu Görmek

Rüya sahibinin işlediği günahlar sebebiyle Allah’a tövbe edeceğine, hak yolu bulacağına ve ettiği tövbe sonucunda bir daha bu hatalara düşmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi yaptığı hataların farkına varmış ve tüm bu hatalardan ders alarak Allah’a sığınmış şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada İltihap Akıttığını Görmek

Rüya sahibinin kötü ve sıkıntılı günlerden kurtulmak adına yoğun çaba sarf ettiğine, bütün vaktini ve enerjisini bu buhranlı günlerden kurtulmak için harcadığına ve yakın zamanda ferahlayacağına işarettir.

Rüyada İltihap Temizlediğini Görmek

Rüya sahibinin şansının artacağına, hayatını hal yoluna koyacağına, başarılarını arttıracağına ve bolluğun, bereketin kendisini bulacağına işarettir. Kötü günlerin geride kalmasına ve mutluluğa adım adım yaklaşmaya delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Tecrin sahin

Aslinda agzimda kirilmis bi disim var curuk diste ruyamda bu dis mi hangisi bilmiyorum disten iki tane ya da 1 tane delik var ordan iltihap cikiyo bildigin beyaz sivi apne sanirsam bende hayiflaniyorum curuk oldugunu bildigim halde bu disi biseyle karistirmisim o yuzden apse yapmis kisaca boyle

Cansu

Ruyamda kizimin tek gozunun icerisine kıl parcalari oldunu ve bunlarin intihap topladigini gordum bense hem killari cikariyordum hemde hastaneye goturelim diye diye soyleniyordum

Kardelen

Parmağımda bir apse çıktı. Önce çok üzüldüm. Sonra onu patlatıp temizledim ve eski haline döndü. Hiçbir iz kalmadı. Bu arada gerçek hayatta maddi manevi çok sıkıntı ve haksızlıklara uğradım. Yorumlar mısınız?

Kardelen

Her gün rüyamda şu anda yoğun bakımda olan, doktorların ümit vermediği kanser hastası annemin iyileştiğini ve eskisi gibi yürüdüğünü, konuştuğunu görüyorum.