Rüyada Evleneceğini Görmek

Rüyada evleneceğini görmek rüya sahibinin şansının artacağına, hayırlı kısmetlerle tanışılacağına, sıkıntı ve problemlerden kurtulmaya, ferahlık dolu bir ömre, iş ve sosyal hayatta istenilen mutluluğun yakalanacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin hayalini kurduğu ve çok çabaladığı isteklerine de kavuşacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Evleneceğini Öğrenmek

Rüya sahibinin alacağı hayırlı ve sevinçli haberlere, gönlünün ferahlayacağına işarettir. Rüyayı gören kişi bu haber sayesinde üzgün ve mutsuz ruh halinden kurtulacak, mutlu olacak ve gerginlikten kurtulacak şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Evleneceğini Söylediğini Görmek

Rüya sahibinin iş ya da sosyal yaşantısında çok mutlu olacağı olaylar yaşayacağına bu mutluluğu sevdikleri ve çevresiyle paylaşacağına işarettir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin attığı başarılı adımlar sayesinde ailesinin gurur kaynağı olacağına, herkes tarafından konuşulan ve beğenilen girişimlere imza atacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Evleneceğini Bildiğini Görmek

Rüya sahibinin varsa borçlarından kurtulacağına, sıkıntılı günlerin geride kaldığına, sağlık problemlerinin biteceğine, maddi açıdan tüm problemlerin son bulacağına, manevi açıdan ferahlık ve mutluluğa işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin mantıklı ve emin atacağı adımların kendisine başarı getireceğine de yorulur.

Rüyada Evleneceğinizi Başkasının Söylediğini Görmek

Rüya sahibinin hayırlı, sevindirici ve temiz bir haber alacağına ya da hayırlı bir olay yaşayacağına, mutluluk ve huzura işaret etmektedir.

Rüyada Evlendiğini ve Mutsuz Olduğunu Görmek

Bu rüya tersi şekilde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin ikili ilişkilerinde çok mutlu olacağına, sevdiği kişinin kendisini çok hoşnut kılacağına, huzurlu ve sağlıklı bir evlilik gerçekleştireceğinize ve maddi manevi hiçbir sorun yaşamayacağınıza işaret etmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Elif

Rüyamda evlenecekmişim ve uyanıyorum. Yataktayım ve ağzımda soğan tadı var. Çok soğan yemişim. Ablama söyleyeyim bana ekmek arası sucuk yapsın diye düşünüyorum. Tuvalete gidiyorum. Adet olmuşum. Karnım ağrıyor. Ablamı çağırıyorum. O da erkek tarafından kadınlar var. Onlara gösteriyor. Yatak örtüsüne de bulaşmış. Kadınlar yatak örtüsünü alıp erkek tarafına göstermek için götürüyorlar. Bu rüyam ne anlama geliyor?