Rüyada İnsan Kesmek

Rüyada insan kesmek insan kesen kişinin kestiği kişiye yardım edeceğine işarettir. Rüyada kesilen kişinin sağlık problemlerini atlatacağına, şifa bulacağına delalet eder. Üzüntülerini geride bırakır, iş yaşantısı ve maddi kazancı düzelir, sevdiklerine kavuşur ve berekete nail olur şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kendisinin İnsan Kestiğini Görmek

Rüya sahibi kestiğini gördüğü kişiyi tanıyorsa, o kişiye yardım edeceğine, çözemediği problemlerine çareler bulacağına, yaşadığı sıkıntılı olayları düzelteceğine ve mutluluk sahibi olacağına işarettir.

Rüyada İnsan Eti Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin temiz kalpli, düzgün ve ahlaklı bir kişi olduğuna fakat çevresindeki kötü niyetli kişiler tarafından hakkında dedikodular çıkarılacağına, itibarının zedeleneceğine, büyük üzüntü ve sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin çabasına gerek kalmadan çevredeki iyi niyetli kişilerin dedikoduları sindireceğine ve rüyayı gören kişinin mutluluğa ve huzura ereceğine işarettir.

Rüyada İnsan Başı Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin maddi yönden güzel kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde yeni girişimlerde bulunacağına, birikim yaparak kendi işine sahip olacağına ve kazancını daha da arttıracağına işaret etmektedir.

Rüyada İnsan Boğazı Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin iş yaşantısındaki olumlu gelişmelere, temiz ve helal kazanca, alım gücünün artacağına, parasal konularda sıkıntı çekilmeyeceğine ve güzel olaylarla karşılaşılacağına delalettir. Rüya sahibinin aynı zamanda aile ve sosyal hayatında da güzellikler yaşayacağına ve mutluluğu bulacağına şeklinde yorumlanmıştır. Başka bir yoruma göreyse rüya sahibinin iş hayatında sevdiği ve değer verdiği bir kişiye küçük bir haksızlık yapacağına ve onun kalbini kıracağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın