Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek

Seks yapmak, cinsel ilişkiye girmek, tüm canlılar için bir tür doğal hayatta kalma biçimidir. Bu nedenle rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek, hayret verici bir şey değildir. Rüyanın yorumu, herhangi bir rüya simgesinde olduğu gibi, hangi cinsiyetin size ait olduğuna ve normal cinsel bir varlık olarak edindiğiniz duygulara bağlı olacaktır.

Rüyada Seks Yapmak

Birçok durumda, rüyada seks yapmak gerçekten cinsel ilişki ile alakalı değildir. Rüyada cinsel ilişki, genellikle derin ve gizli arzuları ifade eder; seks ile ifade etmek istenilen bu alandaki sorunlardır. Seks yapma ile ilgili rüyalar, kendinizin zıt yönlerinin ortak noktasını veya rüyanızdaki seks partnerinizin özelliklerini kendinize dâhil etme ihtiyacını sembolize edebilir.

Rüyada İlişkiye Zor Girdiğini Görmek

Bazı durumlarda, bastırılmış hisleri ya da cinsel istekleri kontrol altına almanın güvenli bir yolu olabilir; kendi ihtiyaç ve tutkularınızı keşfediyor olabilirsiniz, ya da gerçek yaşamda imkânsız fiziksel bir ilişki kurulamamasını telafi ediyor olabilir. Aynı zamanda duygusal açlığı, sevgiye ihtiyaç duyulduğunu veya sevilmeyi arzu ettiğinizi gösterir.

Rüyada Boşalmak

Rüyanızda cinsel ilişki sonrası boşaldığınızı görmek, içsel enerjinizin serbest bırakılması ihtiyacınızı temsil eder. Artık kendinizi ya duygusal ya da cinsel olarak taşıyamadığınızı gösterir. Alternatif olarak, kontrol ve güç kaybına işaret eder.

Rüyada Kondom

Rüyada bir prezervatifi görmek; gebelik veya cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda biraz kaygılı olduğunuzu gösterebilir. Ayrıca prezervatif taktığını görmek, sizin ve eşinizin duygusal olarak korunmuş olduğunuzu gösterir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!