Rüyada Gemide Olmak

Rüyada gemide olmak, rüyayı gören kişinin günahları için tövbe etmesine, erişeceği hidayette ve Allah’ın affına sığınacak olmasına delalet eder. Rüyada gemide olmak oldukça hayırlı olarak yorumlanan bir rüyadır. Rüyada gemide olan kişi gemide seyahat ettiğini görmek ise hasta ise şifa bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin isteklerine ulaşacağına, hayat ve canlılık bulacağına, huzurlu ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek, rüyayı gören kişinin görmüş olduğu geminin durumuna göre yorumlar farklıdır. Geminin güzel ve iyi bir durumda olduğunu görmek rüya sahibinin iş hayatında yapacağı yatırımlarda ve iş hayatında başarılı olacağına delalet eder. Kötü durumda ya da pis durumda olan bir gemi ise tam tersi iş hayatında yaşanacak olan aksiliklere ve kötü bir gidişata delalet eder. Rüyada gemi görmek korkulardan emin olmak, kurtuluşa ermek, sıkıntılardan kurtulmak anlamında yorumlanıyor.

Rüyada Geminin Battığını Görmek

Rüyada geminin battığını görmek, rüyayı gören kişinin yolculuğa çıkmak konusunda sıkıntılı olduğuna fakat rahatlıkla yolculuğa çıkabileceğine, sağlık ve sıhhat ile yolculuğunun sona ereceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüya da geminin battığını görmek iş hayatında yaşanacak olan sıkıntılı bazı durumların bir sona geldiğine bu duraktan sonra ya en tepeye çıkıp büyük başarılar elde edeceğine ya da en dibe ineceğine ve batacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın