Rüyada İdam Görmek

Rüyada idama mahkum edilmek mevki ve şeref ka­zanmaya işaret eder. Asılmak suretiyle idam edildiğini görmek, işinde mesleğinde ilerleme, kazanca ve mal, servet sahibi olmaya işa­rettir. Asıldığınızı fakat ipinizin koparak yere düştüğünüzü görmek memur iseniz bakanlık emrine alınacağınıza, zengin iseniz fakir düşeceğinize, tüccar iseniz zarar göreceğinize yorumlanır. Borçlu bir kişinin rüyada boynunun vurulduğunu gör­mesi, onun borçlarından kurtulacağına, borçlarını her­hangi bir şekilde ödeyeceğine işarettir.

Rüyasında tanıdığı birinin idam edildiğini görmek, o kişi­nin sıkıntılarının giderileceğine ve sevinçli günlere erece­ğine işaret eder şeklinde yorumlanır. Rüyada bir kimsenin idam edildiğini görmesi, kurtuluşu­na işarettir. Rüyasında idama mahkum olduğunu görmek, mevki ve şöhret kazanacağına işarettir.

Rüyada bir mahkeme tarafından idama mahkum edildiğini görmek, izzet ve şerefe işâret eder.

Rüyada idama mahkum olduğunu görmek, rüya sahibinin ömrünün uzun olmasına işâret eder.

Borçlu bir kimsenin rüyada idam edildiğini örmesi, borçtan kurtulmaya işâret eder.

Rüyada tanıdık birisinin idam edildiğini görmek, o kişinin üzüntü ve kederinin gide­ceğine ve sevinçli günlerinin geleceğine işâret eder.

Rüyada idam edilmiş bir kimse görmek, arkadaş ve dostları arasında itibarın yüksek olacağına işâret eder.

Rüyada idam edildiğini görmek, başkaları yüzünden zarara uğramak anlamına gelir. Karardan vazgeçildiğini görmek, birçok sorunun üstesinden gelineceği anlamındadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (7)

Enes sucu

Rüyamda darağacına asili birini görüyorum yanlış daha idam edilmemiş. Basında oturup gözlerimi kapatıp sela okuyorum ezan okuyorum gözümü actigimdaysa adam in öldüğünü görüyorum ve çok korkuyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Neşe Gümüşel

Sevgilimin idam edilmesini görüp ağlamak

Nuray akkaya

Yurt dışındayım nasıl mahkum olmuşum bilmiyorum tüm ırktan insanlar mahkum çocuklarda var herkesin Boğaz’ında yuvarlak bantlarda yazıyor bende de idam yazıyordu sonra buraya geliyorum burda insanlar bana bakıyor ama benden uzaklaşıyor nedir bu rüyanın yorumu oradadır çocuklara yardım etmek istiyorum zenciler izin vermedi

Uğur Sevinç

Rüyamda idam mahkumunün infaz görevi bana veriliyor. Adamı getiriyorlar araçla. Adamı görüyorum. Beni de imzamı almak üzere form doldurmak için götürüyorlar. Olayı gerceklestirmeden uyanıyorum.

Filiz kızgut

Rüyamda annemin boynuna takılmış ip idama gidiyor ve ben bunu görünce arkasından anne diye seslenirken aynı şekilde sesine uyandım teşekkür ederim

Fedayi

Rüyada dar ağacına asılıp idam edilecek kardeşimin yerine benim idam edilmesini istedim dar ağacı hazırlandı kalabalık oluştu asılacağını bekliyorum o kalabalığın ıçine sanki bir tabut geldi sanki birisi ölmüş gibiydi asıldığımı görmeden rüyadan uyandım

Tuana

Rüyamda bir gün sonra idam edileceği söylendi. Eski bir dönemdi galiba ama okulumdaydım orada yaşıyordum ve o gün bir hocam var ona sarılarak bağıra bağıra ağladım.