Etiket arşivi: rüyada asıldığınız fakat ipin koparak yere düştüğünüzü görmek

Rüyada İdam Görmek

Rüyada idama mahkum edilmek mevki ve şeref ka­zanmaya işaret eder. Asılmak suretiyle idam edildiğini görmek, işinde mesleğinde ilerleme, kazanca ve mal, servet sahibi olmaya işa­rettir. Asıldığınızı fakat ipinizin koparak yere düştüğünüzü görmek memur iseniz bakanlık emrine alınacağınıza, zengin iseniz fakir düşeceğinize, tüccar iseniz zarar göreceğinize yorumlanır. Borçlu bir kişinin rüyada boynunun vurulduğunu gör­mesi, onun borçlarından kurtulacağına, borçlarını her­hangi bir şekilde ödeyeceğine işarettir.

Rüyasında tanıdığı birinin idam edildiğini görmek, o kişi­nin sıkıntılarının giderileceğine ve sevinçli günlere erece­ğine işaret eder şeklinde yorumlanır. Rüyada bir kimsenin idam edildiğini görmesi, kurtuluşu­na işarettir. Rüyasında idama mahkum olduğunu görmek, mevki ve şöhret kazanacağına işarettir.

Rüyada bir mahkeme tarafından idama mahkum edildiğini görmek, izzet ve şerefe işâret eder.

Rüyada idama mahkum olduğunu görmek, rüya sahibinin ömrünün uzun olmasına işâret eder.

Borçlu bir kimsenin rüyada idam edildiğini örmesi, borçtan kurtulmaya işâret eder.

Rüyada tanıdık birisinin idam edildiğini görmek, o kişinin üzüntü ve kederinin gide­ceğine ve sevinçli günlerinin geleceğine işâret eder.

Rüyada idam edilmiş bir kimse görmek, arkadaş ve dostları arasında itibarın yüksek olacağına işâret eder.

Rüyada idam edildiğini görmek, başkaları yüzünden zarara uğramak anlamına gelir. Karardan vazgeçildiğini görmek, birçok sorunun üstesinden gelineceği anlamındadır.