Rüyada Horoz Kesmek

Rüyada horoz kesmek bazı yorumculara göre kişinin adağı olduğuna işarettir ve bu adağını yerine getireceği dileği gerçekleşir. Kesilen horoz da bu dileğin gerçekleşmesi sonucunda kişinin artık adağını yerine getirme vaktinin geleceğine delalettir. Haliyle bu rüya müjdeli bir haber şeklinde de tabir edilir. Rüyada horoz kestiğini görmenin bir başka rivayete göre yorumu ise dini açıdan kişinin vazifeleri hakkıyla yerine getiren, ibadetlerini aksatmadan yapan ve bunlardan dolayı üşengeçlik yaşamayan bir zat olduğudur. Bazıları bu rüyayı düşmana karşı galibiyet olarak da yorumlar. Horoz kesmek hasetçiye, kıskanç kimselere, kötü gününü gözleyenlere karşı kazanılacak bir zaferdir.

Rüyada Horoz Almak

Rüyada horoz almak bir meselenin somut olarak karşılığını almaya delalettir. Söz gelimi evliyseniz bir evlat sahibi olacağınıza, ticaretle uğraşıyorsanız para kazanacağınıza, sevdiğiniz bir kişi varsa onunla yüzük takılacağına ya da nikâh tarihi alınacağına işarettir. Bu rüya, rüya sahibi için ekilen tohumların büyüyüp meyve vermesi olarak tabir edilir.

Rüyada Ölü Horoz Görmek

Rüyada ölü horoz görmek iyiye işaret değildir. Ölü horoz kişinin hayatındaki konularda olumsuz bir nihayete alamettir. Rüya sahibinin ağır bir hastalığı varsa hayatını kaybedeceğine, ticaretle meşgulse ticari hayatının bitme riski olduğuna, evlatlarıyla ilgili büyük hedefleri ve emeği varsa onlardan yana gülmeyeceğine delalettir. Eğer bu rüyayı görenin eşiyle ilgili bir zaafı ve büyük sevgisi varsa onunla ilgili ciddi problemler yaşayacak olabilir. Yani bu rüya genel manada kişinin hayatındaki konularda geriye gideceği ve şansını kaybedeceği şeklinde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın