Rüyada İflas Görmek

Rüyada iflas görmek gerçek hayatta da neredeyse iflas kadar ağır bir durumun yaşanacağına işarettir. Rüya sahibi ticaretle uğraşan biri değilse, bu rüya onun maddi olarak çok zorlu günler geçireceğine delalettir. Bu rüyayı gören ticaretle uğraşan biriyse iflas edebilir yahut da iflasın neredeyse eşiğine gelebilir. İş sahibi ya da çalışan biri değilse mal kaybedebilir, mülkü elinden gidebilir, hanesindeki düzen bozulabilir. Gösterdiği gayretin karşılını alamayacak ve yaptığı işler boşa gidecektir. Her durumda bu rüya işlerin bozulacağına ve kişinin rızık konusunda dara düşeceğine alamettir.

Rüyada Başkasının İflas Ettiğini Görmek

Rüyasında bir başkasının iflas ettiğini görmek de kendi iflasını görmek gibi tabir edilir. Rüyasında iflas eden birini gören kişi maddi olarak büyük bir buhrana girecektir. Bu buhran en basit ödemesini dahi yerine getirmekte onu zorlayacak kadar şiddetli olabilir. Rüyasında başkasının iflas ettiğini görmek başka bir rivayete göre de şöyle yorumlanır. Rüya sahibi şer bir kimseye denk gelecektir ve bu kişinin şerri ona da tesir edecektir.

Rüyada Şirketin İflas Ettiğini Görmek

Rüyada şirketin iflas ettiğini görmek kişinin huzurunun kaçması şeklinde tabir edilir. Bu huzurun kaçmasına sebep olacak bazı faktörler olacaktır. Rüya sahibinin yaşayacağı olumsuzluklar hanesini de sosyal hayatını da etkileyecek ve üzecek bir ruh haline sokacaktır. Rüyasında bir şirketin battığını gören kişinin hakkının yenileceği de tabirler arasında söylenir. Bu kişinin emeği çalınacak, bir başkası bu emeğin üzerine oturacaktır. Bu rüyayı gören kişinin dikkatli olması ve bunu yapacak insanlara karşı tedbir alması gerekmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın