Rüyada Hızır Aleyhisselamı Görmek

Huzurla tabir edilen rüyalardandır. Rüyasında Hızır Aleyhisselamı görmek rüya sahibini kederlendiren durumların ortadan kalkacağına, huzurlu bir dönemin kapılarının açılacağına ve bu dönem içerisinde hayatının en neşeli günlerinin yaşanacağına delalettir.

Rüyada Hızır Görmek

Rüyada Hızır görmek, güçlü ve bilgili birinin yardımını alarak yaşamını ve meslek hayatını daha düzenli bir hale getirmeye delalettir. Bu rüyayı gören kişinin çevresinde, gerek kültürel birikimiyle gerek maddi gücüyle gerekse yüce gönüllülüğüyle örnek alınacak bir kimsenin bulunduğu ve o kimsenin yardımlarının, rüya sahibi için oldukça önemli olduğu rüya sahibine müjdelenmiştir.

Rüyada Hızır Aleyhisselam İle Konuşmak

Hayırlara vesile olan rüyalardandır. Rüya sahibinin meslek hayatının başarılı olacağı kendisine bu rüya ile müjdelenmiş ve sağlık problemlerine şifa bulacağı işaret edilmiştir. Aynı zamanda hanesinde huzur, keyif ve refahın hüküm süreceği rivayet edilir.

Rüyada Evliya Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Allah katında razı olunan kullardan olmayı rivayet eder. Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğu ve ahiret hayatının huzur dolu olacağı kendisine müjdelenmiştir.

Rüyada Ak Sakallı Dede Görmek

Rüya sahibinin talihinin, kısmetinin açıldığına işaret eden bir rüyadır. Rüyasında ak sakallı dede gören kimsenin dertlerinin biteceği, dünyevi arzularının karşılık bulacağı rivayet edilir.

Rüyada Erenler Görmek

Rüyada erenler görmek hayırla tabir edilir. Korkulan, tereddüt edilen durumların ortadan kalkacağı, rüya sahibinin hak yoluna yöneleceği, yapılan yardımları ile hayır duası almayı rivayet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın