Rüyada Öpüştüğünü Görmek

Dertlerinize derman bulacak ve hastalıklarınızdan kurtulacaksınız. Rüyada öpüştüğünü görmek rüya sahibini üzen durumlardan kurtulup feraha ereceğini gösterir. Kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumları def edecek ve daha özgür düşüneceksiniz. İşleriniz yoluna girecek ve kötü insanlardan uzak kalacaksınız. Çevrenizde siz için iyi niyet besleyen kişiler dolu. Bu insanlardan akıl yardımı almanız gerektiğini gösterir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüştüğünü Görmek

Eski sevdiğiniz kişiyi hala düşündüğünüzü gösterir. Eski sevgilinizle bir yerde karşılaşmaya işaret eder. Rüyada öpüştüğünü görmek eski sevdiğiniz kişi ile karşılacak ve sorunları çözmek için adım atacağınızın habercisi. Bunalımlarınız geçeceği gibi yeniden mutlu olacaksınız.

Rüyada Bir Erkekle Öpüştüğünüzü Görmek

Ortak bir iş yapacak ve yatırımlı işlere girişeceksiniz. Hayal kurduğunuz iş yaşamı sizi bekliyor. Güzel bir kazanca erişeceğiniz gibi işinizde ilerleyeceksiniz. İşleriniz düzene gireceği gibi ticaret hayatınızda da büyük başarılar sizleri bekliyor. Uzun zamandan beri açılmayan ve yolunda gitmeyen işleriniz düzene girecek.

 Rüyada Kızla Öpüştüğünü Görmek

Rüya sahibi bir gönül ilişkisi yaşayacak. Eğer rüya sahibinin bir ilişkisi varsa bu birlikteliğiniz mutlu sonla bitecek. Yeni mutluluklar olacağı gibi yakın bir zamanda evlenebilirsiniz. Kısmetnizin açılacağı bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz yok ise size çok hayırlı bir kısmet çıkacak. Varlıklı bir aile ile tanışacaksınız. Sağlığınız çok iyi olacağı gibi aile huzurunuz eskisinden daha iyi olacak. Karşılaştığınız tüm problemleri yenecek ve kısa sürede mutlu olacaksınız.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın