Rüyada Havuzlu Ev Görmek

Rüyada havuzlu ev görmek yeni bir mülk edinmeye, devletten gelecek bir kazanca, aile büyüklerinin sevgisini kazanmaya, geçimin rahatlamasına işaret eder. Hayatında değişiklik arzulayan, sıkıntılardan bunalmış bir kimse için yeni ve eğlenceli arkadaşlıkların başlamasına, farklı çevrelere girilmesine, ferahlamaya, işinden memnun olmayan bir kimsenin daha iyi şartlarda bir işe girmesine yorumlanır. Ailenin genişlemesine ve akrabalarla daha kuvvetli ilişkiler kurulması anlamında da tabir edilir. Rüyayı gören bekâr ise itibarlı bir aileden evlilik yapacağına da yorumlanır.

Rüyada Havuzlu Ev Satın Almak

Rüyasında havuzlu ev satın alan kimsenin çevresinden hak ettiği itibarı göreceğine, o güne değin başaramadığı işleri başaracağına, umulmadık kazançlar elde edeceğine tabir edilir. İftiraya uğramışsa veya etrafında yanlış tanınmışsa bundan kurtulacağına, yeteneklerine göre bir mevkide değilse istediği yere geleceğine, çok çalıştığı halde fakirlikten kurtulamadıysa artık rahat bir hayat süreceğine yorumlanır. Evlenmek isteyip evlenememişse çok hayırlı ve maddi durumu iyi birisi ile tanışıp aile kuracağına işaret eder.

Rüyada Havuz Görmek

Eğer görülen havuz su ile dolu ise, kişinin manevi yönünün kuvvetleneceğine, merhametinin artacağına, çevresine karşı daha anlayışlı ve sevecen olacağına yorumlanır. Darlığı, sıkıntısı varsa rahatlayacağına, elinin bollaşacağına, hanesinin bereketleneceğine, işlerinin açılacağına, öğrenciyse sınavlarını kolay vereceğine işaret eder. Bekâr ise çok hayırlı, anlayışlı, kalbi temiz, evine huzur getirecek bir eş ile evleneceğine, evli ise kız çocuğuna dalalet eder. Havuz boş ise, hayırsız akrabaya, uğraşılan işlerden kazanç elde edilemeyeceğine, bir süre darlık çekileceğine tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın