Rüyada Hedef Görmek

Rüyada hedef görmek; kişinin hayatındaki izlemesi icap eden güzergâha, amaçlarına, başarı ve mutluluğa gidecek çizginin belirlenmesine işarettir. Kimi zaman kişiye yaptığı hatalardan dolayı uyarı niteliğinde olan bu rüya bazen de kişinin kafasında planladığı işlere ve karasızlığına yorumlanır.
Rüyada hedef görmek; genel anlamda beklentileri sembolize eder, insanın doğası gereği geleceğinin ne olacağına karşı duyduğu merakın rüyalarda yansıması bir hedef, hedef tahtası, nişan almak gibi şekil ve eylemler ile görülür. Rüyada görülen hedef; duruma göre alınacak radikal kararlara duruma göre de yapılacak yanlıştan dönülmeye yorulur.

Rüyada Hedef Olduğunu Görmek

Bazı rüyalarda kişinin kendisinin hedef olduğunun, birilerinin kendisine tüfek, tabanca, ok, bıçak gibi silahlar ile nişan alındığının görülmesi düşmanlara, kötü niyetli kimselere bazen de kendisinden menfaat uman birilerine işaret eder.

Rüyada Hedef Tahtası Görmek

Bir doğrultu yönünde belli bir noktada görülen hedef tahtası iyi ve doğru bir hayata müjdedir, kişinin istediği, olmasını arzuladığı pek çok dileği için açık bir uzaklık anlamına gelir. Rüyada görülen hedef tahtası ne kadar yakın ise gerçekleşmesi muhtemel işlerin çabukluğuna, ne kadar uzak ise de bir o kadar zamana ihtiyaç olunduğuna tabir edilir.

Rüyada Hedefe Atış Yapmak

Kişinin kendisinin belirli bir hedefe herhangi bir silah ile atış yaptığını görmesi isabet derecesine göre yorumlanır. Iska olan atışlar hayatta da başarısızlığa, isabetli atışlar azim ve kararlılık ile hayatta yol almaya, refaha ermeye gösterge sayılır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın