Skip to Content

Rüyada Hasta Birini Görmek

Rüyada hasta birini görmek sanılanın aksine sağlığa ve uzun ömre işarettir. Rüyayı gören kişi hasta ise iyileşeceğine, sıkıntıları varsa bunların çözüleceğine, mal sahibi olmaya yorumlanır. Uzun süredir sabırla beklenilen bir gelişmenin olacağına, emeğin ve çekilen çilenin boşa gitmeyeceğine dalalet eder. Eğer hasta yatar durumdaysa yolculuğa çıkmak olarak da tabir edilir. Uzun süredir hasta olduğu görülürse uzun yola, hafif bir hastalık ise kısa süreli bir yolculuğa yorulur.

Rüyada Hasta Birinin İyileştiğini Görmek

Rüyada hasta bir kişinin iyileştiğini görmek, işlerin iyi gideceğine, nasibin açılacağına, rızkın artacağına tabir olunur. Ailede küs kimseler varsa onların barışmasına vesile olunacağına mevzuların tatlıya bağlanmasında pay sahibi olunacağına yorulur. Yakın akrabadan bir kimsenin hastalık haberinin alınacağına ancak daha haberi alırken iyileştiğinin haberinin de beraber geleceğine işaret eder.

Rüyada Hasta Birisine Bakmak

Uzun süredir beklenilen bir gelişmenin olmasına, arzu edilen yaşama kavuşmaya, imanın kuvvetlenmesine, umudunu kestiği bir işin olmasına, manevi duyguların kuvvetlenmesine işaret eder. Zor durumda bir kişiye merhamet gösterileceğine, bir yardım faaliyetine önayak olunacağına veya kırgın olunan bir kişiye karşı duyguların yumuşayacağına da tabir edilir.

Rüyada Hasta Birini Öpmek

Rüyada hasta birisini öptüğünü görmek kişinin sevdikleriyle kısa süreli ayrılık yaşayacağına işaret eder. Çok umutlu olunan bir işin uzayacağına, beklenen bir paranın gelişinin gecikmesine, nişanlı olan kişinin gurbete gitmesine, yeni alınacak bir mülk ile ilgili pürüz çıkabileceğine dalalet eder.