Rüyada Hamsi Görmek

Rüyada hamsi görmek baht açıklığına, yakın zamanda gelecek şana şöhrete, emeklerin karşılığını bulmasına, beklenmeyen yüklü bir mirasa, hane içerisinde mutluluk verici olaylara işaret eder. Rüyayı gören kişinin sağlık sorunları varsa kısa sürede iyileşeceğine, kısmetin artacağına, hayatında hayırlı gelişmelerin olacağına yorulur. Kişinin farklı insanlar tanıyacağına, yeni mekânlarda bulunacağına, rızık kapısının açıldığına ve manevi huzura ereceğine dalalet eder.

Rüyada Hamsi Pişirmek

Pek hayra yorulmayan rüyalardandır. Sıkıntılı bir sürece, maddi kayba, sağlığın bozulmasına işaret eder. Ancak pişirilen hamsiden kişinin kendisi de yerse bu sıkıntıların geçici olacağına ve ardından yeniden kazançlı ve sağlıklı günlerin geleceğine yorumlanır. Ailecek yenirse, hep birlikte keyifli zaman geçirilip, güzel bir geziye çıkılacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Hamsi Tutmak

Uzun süre mücadele edilen, emek verilip, alın teri dökülen bir işin istenildiği gibi sonuçlanacağına, sabırla beklenene kavuşulacağına dalalet eder. Aile içi mutlu ve huzurlu günlere, rüyayı gören kişinin sevdiklerinin mutlu günlerine şahitlik edeceğine işaret eder. Aileye yeni bir üyenin katılmasına veya yeni keyifli dostlar edinileceğine de yorumlanır

Rüyada Hamsi Satmak

Kısa sürede yüksek bir mevkiye gelmeye, aile çevresinde saygınlığın artmasına, işlerinde yüksek kazanca, evde bolluk berekete işaret eder. Yakın zamanda sevinçli gelişmeler yaşanacağı ve rızkın artacağı şeklinde yorumlanır. İş arayışında olan kişinin beklentisinin üzerinde bir iş sahibi olacağına, eli açıklığa, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmaya ve hayır yapmaya dalalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın