Rüyada Hasta Ziyareti Görmek

Hasta ziyaret ettiğini rüyasında gören bir kişinin rüyada içerisinde bulunduğu eylemle aynı anlamı taşıyan bir karşılığı gerçek hayatında sevdiklerinden göreceğini söylemek mümkündür. Rüyada hasta ziyareti görmek türlü sıkıntılarla boğuşan kişilerin ailevi ya da yakın çevresindeki samimi kişilerden destek alacağı yönünde bir işaret niteliği taşır. Gerek maddi gerekse manevi yönden olsun çekilen sıkıntıların sonra ereceği ve bunun da sosyal çevre ile mümkün olacağı yönünde yapılan tabirler de mevcuttur.

Rüyada Hasta Ziyaretine Girmek

“İyilik eden iyilik bulur,” sözüne bir nazire olarak hayatında başkalarına yardım etmeyi alışkanlık haline getirmiş biri için rüyada hastanın eksiğine gediğine destek olmak için ziyarette bulunan bir kişinin gerçek yaşamında dara düşmesi sonucunda çok sevilen bir zat olması sebebiyle sıkıntılarını kolayca aşacağı rivayet edilir. Gerek bir yakınını kaybetmenin acısı, gerek borçluluk durumları ya da sağlıkla ilgili imtihanlar hep aynı yorumun eşliğinde vuku bulacaktır.

Rüyada Bir Hasta ile İlgilenmek

Aynı şekilde dini açıdan da ahir zamana ilişkin bir tabirin de mevcut olduğunu söylemek yanlış olmaz. Başkalarının ihtiyaçlarında sorumluluk üstlenip yardıma koşan kişiler bu dünyada olmasa bile Allah katında her zaman mükafatla karşılık alacaklardır. Rüyada hasta ziyareti görmek aynı zamanda yakında yörede iş koşuşturmaları yüzünden ihmal edilmiş bir kimsenin rüya sahibinin yardımına ihtiyaç duyduğunun da bir göstergesidir. Rüyada tanıdık biri olsun olmasın yardım etmek için birini bulmanın zor olmadığı bu zamanlarda bu tip rüyaları bir kılavuz olarak kabul etmek gerekir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın