Rüyada Havlayan Köpek Görmek

Hayra yorulmayan rüyalardandır. Rüyada havlayan köpek görmek rüya sahibinin çevresinde, haset, çıkarcı, iftira atmayı seven, kötü niyetli kimselerin varlığını işaret eder. Özellikle varlıklı bir kimsenin bu rüyayı görmesi, maddi açıdan tehdit altında olduğu anlamına da gelebilir.

Rüyada Ölü Köpek Görmek

Sağlık problemlerini işaret eden bir rüyadır. Rüyanızda ölü bir köpek gördüyseniz eğer bu dönemde sağlığınızla ilgili tetkiklerinizi aksatmamanız ve sağlık problemi yaratabilecek durumlara düşmekten kaçınmanız iyi olabilir.

Rüyada Köpek Öldürmek

Rüyada köpek öldürmek rüya sahibinin rakiplerinden birinin ya da kendisine kin besleyen bir kimsenin yarattığı/yaratacağı tehdidi ortadan kaldırmaya delalettir. Bu tehdidin ortadan kalkmasıyla beraber rüya sahibinin rahat bir nefes alacağı ve huzur bulacağı rivayet edilir. Başka bir tabire göre ise bu rüya kötü niyetli bir kimsenin planlarının alt edilmesiyle birçok kişiyi bu beladan kurtarmayı işaret eder.

Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak

Hayırlı rüyalardan olmasa da rüya sahibinin dikkatli olması konusunda uyarıcı bir rüyadır. Rüyada köpek tarafından kovalanmak, özel hayatındaki çevresi, meslek hayatındaki iş arkadaşları ya da ticari rakipleri tarafından kumpasa düşme, iftiraya uğrama gibi olumsuz durumlara işaret eder.

Rüyada Köpek Tarafından Isırılmak

Maddi açıdan güçlü kimselerin böyle bir rüya görmesi, etrafındaki bazı kişilerin kendisinin malında gözü olduğuna delalettir. Bu rüyanın görüldüğü dönemde, rüya sahibinin önemli kararlar vermesi gerekirse, güveneceği insanları dikkatle seçmesi yardımcı olabilir.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın