Skip to Content

Rüyada Mavi Gelinlik Görmek

Bekar bayanların evlilik düşüncesi içinde bulunduğunu ama biraz sabır göstermesi gerektiğini belirtir. Rüyada mavi gelinlik görmek rüya sahibinin takdir kazanacağı işler yapacağını gösterir. Rüya sahibi ailesine bakıyor ve bazı sorumlulukları vardır. Rüya sahibi geç yaşta evlenecek olabilir. Genç kişiler ise sorunsuz bir evlilik yapacak ve huzur bulacaktır. Ruhsal dengeniz sağlanacak ve korkularınızdan sıyrılacaksınız. Çevrenizde size yardımcı olacak kişiler bulunuyor.

Rüyada Mavi Gelinlik Giymek

Gelecekte zengin biriyle evleneceğinize işaret. Rüyada mavi gelinlik görmek evliyseniz eşinize büyük bir servet kalacak ve maddi durumunuz düzelecektir. Evli bayan bu rüyayı görmüş ise erkek çocuğu olacaktır. Evlenmemiş kimse bu rüyayı görür ise hayalini kurduğu kişi ile evlenmesi yakındır.

Rüyada Eski Mavi Gelinlik Görmek

Rüyayı gören kişinin evlilik hayalleri yıkılacak. Evli kişi bu rüyayı görürse eşi ile problem yaşayacaktır. Huzursuz bir döneme gireceği gibi maddi sıkıntılar içinde de olacak. İstenmeyen bir gebelik durumu da söz konusu olabilir. Hamile iseniz çocuğunuzu düşürebilirsiniz. Kayıplarınız yüzünden ruhsal bir bunalıma girebilir ve kendiniz yalnız hissedebilirsiniz.

Rüyada Giyilen Mavi Gelinliği Çıkarmak

Hayırlı bir rüya olmadığı gibi sıkıntılarla uğraşacağınızı gösterir. Yanlış kararlar aldınız ve bunların sonuçlarına da katlanmak zorundasınız. Özgüveninizi kaybettiğiniz bir dönemdesiniz. Çevrenizle aranız açılabilir ve kendinizi kafese sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Bazı huylarınızdan kurtulmanız ve her şeyi gereksiz yere abartmamanız gerekir.