Rüyada Hapşırmak

Rüyada hapşırmak, anlam olarak birçok kişi tarafından farklı olarak yansıtılsa da, genel olarak iyilik ve güzellik yapmaya, yaşamın içerisinde güzelliklerle karşılanacağına yorumlanır. Rüyanın bir diğer anlamı da kişinin yaşamış olduğu maddi bunalımdan kurtulacağıdır. Gelir düzeyinin artması hayattan daha çok zevk alacağını taşır. Bundan dolayı mutlu yaşayacağına yorumlanır.

 Rüyada Hapşıran Birini Görmek

Rüyada hapşıran birini gören kişi, yaşadığı geçim derdinin biteceğine yorumlanır. Aile için başlı başına sorun olan bu durum ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda rüyanın bir diğer anlamı kişinin makamı yükselecek ve hiçbir şekilde maddi gelir sıkıntısı yaşamayacaktır. Netice itibariyle hayırlı bir rüya olduğuna alamet edilir.

Rüyada Aksırmak

Rüyada aksırdığını gören kişi, kendisinde birçok kişinin gözü olduğunu yani nazar değdirdiklerine yorumlanır .  Rüya sahibi başarılarının yanı sıra aile saadetinin kıskanıldığı bununda aile sakinleri tarafından kötü etkilenildiğine yorumlanır.

Rüyada Sümkürmek

Rüyayı sümkürdüğünü gören kişi, hem karakter hem de sima olarak birbirine çok yakın olduğuna akrabasının varlığına yorumlanır.

Rüyada Öksürmek

Rüyada öksürmek anlam olarak kişinin halinden hiç memnun olmadığına yorumlanır. Rüya sahibi herkese göre kolay kolay ve küçük şeylerden mutlu olmadığına delalettir. Rüyanın bir diğer anlamı da kişinin hayat standartları anlamında her zaman  yüksek olduğuna veya kişinin gerçekten de zor yaşamı devam ettirmeye çalıştığına yorumlanır. Aynı zamanda rahat yüzü görmediğine yaşadığı sıkıntılar nedeniyle de ağlayıp, üzüldüğüne delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın