Rüyada Hasta Bebek Görmek

Rüyada hasta bebek görmek, ileri dönemlerde çok büyük başarılara imza atacağını, hatta bu başarıları ile birçok kişiyi peşinden sürükleyeceğine yorumlanmakla birlikte, hayırlı bir çocuk olacağına delalettir. Ancak rüyadaki bebek, rüya sahibinin çocuğu ise, bu çocuk büyüdüğünde hayırlı evlat olur. Yine yaptıkları ile çevresindeki insanların takdirini toplar.

Rüyada Hastalık Görmek

Rüyadaki hastalık görmek ise kişinin şan ve şeref dolu namuslu izzetli bir kişi olduğuna delalettir. Rüyasında çıplak bir halde hasta olduğunu gören kişiyle ilgili yorum ise önemli bir sağlık problemi yaşayacağıdır.

Rüyada Bebeğin Hastalıktan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada bebeğin hastalıktan kurtulduğunu görmek, tanıdığı veya tanımadığı herhangi bir bebeğin hastalıktan kurtularak şifa bulduğunu gören kişi, aynı o bebek gibi sıkıntı içerisinde olduğu hangi konu varsa ondan kurtulur, feraha ulaşır.

Rüyada Bir Bebeğin Öldüğünü Görmek

Rüyada bir beğenin öldüğünün görmek ise kişinin kendi iç dünyasında savaştığı ve bir sonuç elde edemediği nefsini öldürmesi demektir.  Rüya sahibi olan kişi saçma sapan sapık hareketler ve düşünceler içerisinde ise yaşadığı bu durumdan kurtulmuş demektir.  Rüya sahibi olan kişi kötü arkadaşını terk ederek uzun zamandır aradığı doğru yolu bulur.

Rüyada Hastalıktan Ölmek Üzere Olan Bir Bebek Görmek

Rüyanızda hastalıktan ölmek üzere olan bir bebek görmenizin anlamı, kişinin yaşadığı talihsizliğin sona erdiğine maddi manevi sıkıntıların son bulacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın