Rüyada Hap İçmek

Rüyada hap içmek kişinin hastalıklarından kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, maddi açıdan kazanacağı rahatlığa, her türlü mutluluğun rüya sahibini bulacağına delalet eder. Rüyada hastalığının tedavisi için hap kullanan kimse kısa zamanda hayra ulaşır.

Rüyada Hapın Tesir Ettiğini Görmek

Ayrıca rüyada hapın tesir ettiğini görüp iyileşmek gerçek hayatta kişinin hayatındaki olumsuzlukların son bulacağına, manevi açıdan büyük bir rahatlık yaşacağına, aile üyeleri arasındaki problemlerin son bulacağına delalet eder. Rüyada hapı su ile içmek ise hayatınızdaki sıkıntıları aşmanıza yardım edecek, size yardım eli uzatacak sevdiğiniz bir kimseye işaret eder. Rüyada kişinin hap kullanması ancak hiçbir tesirinin olması kişinin planladığı işlerin hesapladığı gibi gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Hap İçerek İntihar Etmek

Rüyada hap içerek intihar etmek kişinin işleyeceği büyük bir günaha işaret eder. Rüya sahibinin ahret hayatını bırakacağına, imanını kuvvetlendirmek adına hiçbir şey yapmayacağına ve git gide islamdan uzaklaşacağına delalet eder. Kişinin doğru yoldan ayrılacağına, yanlış arkadaşlıklar kuracağına, başına gelecek sıkıntılara ve mutsuzluklara işaret eder.

Rüyada İlaç Almak

Rüyada ilaç almak kişinin ya da çevresindeki birinin hastalığının yakın zamanda son bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak hayatında rahatlayacağına ve sıkıntılarının, bunalımlarının artık son bulacağına tabir edilir. Rüyada bir doktorun rüyayı gören kişiye ilaç yazması kişinin sorunlarına çözüm bulması için hayatında karşısına çıkacak fırsatlara işaret eder. İlaç alıp iyileşmemek ise bu tabirin tam tersi şeklinde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın