Rüyada Gül Koklamak

Rüyada gül koklamak hayra yorulur ve gelecekteki güzellikleri simgeler.  Rüya sahibinin hastalıklardan kurtulacağı, hanesinin hep huzur ve refah içinde olduğu, istediği her şeyi elde ettiği, hayallerini gerçekleştirdiği bir dönemden geçeceğine, doğru adımlar atacağına, mutlu ve huzur dolu günlere başlayacağına işaret eder. Bekâr bir kişinin gül kokladığını görmesi aşık olacağı bir evlilik yapacağına ve eşine ömür boyu sadık kalacağına, mutluluk, huzur dolu, güçlü bir evliliği olacağına, rüya sahibi hamile ise kız çocuğu olacağına, genç bir kızın dalından gülü kopararak koklaması ise taliplerinin artacağına karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Gül Koklamak

Rüyada beyaz gül koklamak hasret ve özlemi simgeler. Kişinin iş hayatında bir seyahate çıkacağına, ailesinden ve sevdiklerinden bir müddet ayrı kalmak zorunda olacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya makam ve mevki işaretidir. Rüya sahibinin geçmişinden gelen kırgınlıklarının, kalbindeki sıkıntıların sonlanacağına ve büyük bir refah dönemine gireceğine bazen de şifaya, hastalıkların son bulmasına delalet eder.

Rüyada Kırmızı Gül Koklamak

Rüyada kırmızı gül koklamak aşkı simgeler. Kişinin yeni bir aşka başlayacağına, bekarlar için bu rüya karşısına çıkacak hayırlı birine, çok sevilip seveceğine ve ilişkisindeki her şeyin yolunda gideceğine işaret eder. Evli kimseler için ise bu rüya aralarında artacak olan saadete ve hayatlarında asla mutluluklarına gölge düşürecek bir olayın olmayacağına yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!