Rüyada Havuza Atlamak

Rüyada havuza atlamak kişinin gireceği tehlikelere ve bu günlerde alacağı risklere işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında bazı riskler alacağına, doğru adımlar atacağına, farklı alanlarda yatırımlar yapacağına, bunun sonucu olarak büyük başarılara imza atacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya huzura ve refaha işaret eder. Kişinin bu günlerde maddi ve manevi her konuda rahatlayacağına, hayatına ışık tutacak gelişmeler olacağına delalet eder.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Havuza Atlamak

Rüyada yüksek bir yerden havuza atlamak rüya sahibinin çalışma hayatındaki zorluklara işaret eder. Kişinin bu sıkıntılar üzerinden azim ve kararlı yapısı sayesinde kurtulacağına, yalnızca biraz sabretmesi gerektiğine delalet eder. Rüyada yüksek bir yerden havuza atlayarak çakılan ya da yaralanan bir kimse gerçek hayatta yaptığı bir yatırım sonucu büyük bir zarar görür ya da iflasın eşiğine gelir.

Rüyada Alçak Bir Yerden Havuza Atlamak

Rüyada alçak bir yerden havuza atlamak kişinin bir takım sıkıntılar yaşayacağına, para kaybedeceğine, maddi açıdan sıkıntılı olacağı bir döneme işaret eder. Kişinin duygusal ilişkilerinde zorluklar yaşayacağına, endişe duymaya, başkalarının söylediği sözler ile bazı sıkıntılı durumların meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada Yanında Yeşillikler Olan Bir Havuz Görmek

Rüyada yanında yeşillikler olan bir havuz görmek faydalı ilmi simgeler. Rüya sahibinin dini anlamda kendisini geliştirmek için çaba sarf edeceğine, kurslara gideceğine, maneviyatını artırmak için elinden geleni yapacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Berra

Rüyamda uzun bir yolculuktan sonra hiç bilmediğim bir şehire gidiyorum. Hiç bilmediğim bir yerde iniyorum ama biliyormuş gibi ilerleyip çapı küçük ancak derinliği çok fazla olan yeşil sulu bir havuza çok yüksekten atlıyorum. Havada çokça kez dönüyorum ve aklıma artık suya inmem gerektiği gelince suya atlıyorum. Çok yüksekten atladığım için bayağı derine iniyorum ancak sonra yükseliyorum. Çok rahatlıyorum. Bu rüyanın anlamı nedir? Yorumlarsanız sevinirim.