Skip to Content

Rüyada Güzel Giyinmek

Rüyasında güzel giysiler giydiğini gören kişi yakın zamanda güzel bir haber alır ve müjdelenir. Rüyada güzel giyinmek, saygınlığın işaretidir. Rüya sahibinin kısa zaman içerisinde mertebesini yükselteceğine inanılır. Rüyasında güzel giysiler satın aldığını ve giydiğini gören kişi, çevresindeki insanların takdirini kazanacak işler yapar. Aile içerisinde değeri yükselir ve saygınlığı artar. Bu rüya, rüya sahibinin arkasından güzel konuşulduğu şeklinde de yorumlanır. Yaptıklarıyla takdir görür ve çevresindeki insanlar onun yokluğunda kendisinden güzel cümlelerle bahsederler.

Rüyada Kıyafet Aldığını Görmek

Rüyasında kıyafet aldığını görmek, rüya sahibinin bir eksiğini kapatması olarak yorumlanır. Rüyasında güzel giysiler alan kişi, yaptığı bir hata sonucunda başına gelen olumsuz durumdan kurtulur. Kendisini eksik gördüğü konularda gelişme gösterir. Bu rüya bazı alimler tarafından rüya sahibine yapılacak olan yardım şeklinde de yorumlanır. Rüyasında giysi aldığını gören kişi, bir yakınından maddi ve manevi destek görmeye başlar. Onun sayesinde kaybettiği itibarını yeniden kazanır.

Rüyada Güzel Giyimli Birini Görmek

Rüyada güzel giyimli birini görmek, çoğunlukla rüya sahibinin hayırlı bir kısmeti olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi genç ve bekar biriyse bu rüya yakın zamanda tanışacağı hayırlı bir erkeğe işaret eder. Eğer bir erkekse tanışacağı güzel, temiz kalpli ve hayırlı bir kadının işaretidir. Rüyasında güzel giyimli birini gören kişi, kendisine destek verecek olan iyi ve itibar sahibi biriyle tanışır. Onun sayesinde saygınlığını artırmaya başlar.

Zehra

Tuesday 17th of September 2019

Rüyamda duyun olucakmis bende guzal elbise kırmızı.yasil örtü takiyorlasmis kendimi guzal isediyormusum

Nevin saydam

Friday 28th of June 2019

Rüyamda çok büyük Saray gibi bir evim varmış ahşap meridyenlerden yürür gibi rahat iniliyor her salon çok kaliteli eşyalarla döşeli imiş bu evde misafir ağırlıyorum

Aslihan

Friday 17th of May 2019

Ruyamda guzel bir semte oturuyormuşum tek katli evler ara ara yesillikli sakin bir muhit sabah sattleri ise gidecem ama bir türlü gidemiyorum hic tamimadigim bir kadinla telofofa konuştum guya beni aramis bende numarasını kydetmemisim haa tam sizmisin7z o diyorum abimlerde araya yakinmis guya annemgilde ayni semtteymisiz abim benim arabami almis kendi arabasinin anahtarida benim elumde bu manuel ben bunu nasil kullanacamki diye dusunuyorum sanki biraz gayretle suruyommu arabay tasiyommu anlamadum hic bilmdigim bir kadiafa adres soruyom