Skip to Content

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Rüyada gümüş yüzük takmak, yeni bir işe atılacağınızın işaretidir. Rüyasında gümüş bir yüzük taktığını gören kişi yakın zamanda aslında hiç planda olmayan bir işe başlar ve bu işte de başarılı olur. Gümüş yüzüğü parmağına takan rüya sahibinin kısa sürede çok para kazanacağına inanılır ve birçok kaynakta gümüş yüzük bol kısmet olarak da yorumlanır. Rüya sahibi iş alanında tüm sorunlarından kurtulur ve maddi anlamda güç kazanmaya başlar. Hayatı rahata erer ve kısmetleri çoğalır.

Rüyada Gümüş Yüzük Takmanın Alimlerce Yorumu

Rüya alimlerince gümüş yüzük, mutluluğun, bolluk ve bereketin işaretçisidir. Rüyasında gümüş yüzük değil de, paslı bir yüzük taktığı gören kişi ise işlerinde aksiliklerle karşılaşır ve yakın zamanda üzücü bir haber alır.

Rüyada Gümüş Yüzük Bulmak

Rüyasında gümüş yüzük bulduğu gören kişi, hiç beklemediği yerden büyük bir destek görür. Rüyada gümüş yüzük bulmak birçok alim tarafından yüksek bir makama gelecek olma şeklinde yorumlanır. Rüyasında yüzük bulan kişi yaptığı başarılı işler neticesinde pozisyonunu yükseltir ve kazancını artırmaya başlar.

Rüyada Gümüş Yüzük Bulmanın Alternatif Yorumları

Rüyasında gümüş yüzük bulan kişi kadın ise bu dini bütün bir nasip anlamına gelir. Manevi yönü güçlü, dindar bir erkekle tanışır ve evlenir. Evli bir kadın ise bu rüya bebek müjdesidir. Rüya sahibi yakın zamanla hayırlı bir evlada sahip olur. Hem kadın hem de erkek için mutluluk, bolluk ve bereket işareti olan bu rüya, güzel haberlerin de müjdecisidir.

Eda Armağan Güncan

Saturday 18th of April 2020

Merhabalar, Rüyamda önce karanlık yağmurlu bir yolda terlik giymiş ayakları ıslanan bir adama beyaz çorap verdim. Sonra evimin balkonu olduğunu gördüm akşamüstü gün batımı aydinlikti hava. Balkonda arkadaşımla birlikte sevindiğimi gördüm. Son olarak da bir odada bir erkek arkadaşımının sol elinin yüzük parmağında eski yıpranmış bir gümüş alyans taktığını gördüm. Değerli yorumlariniz için şimdiden teşekkür ederim.

Mesude

Sunday 22nd of March 2020

Yeni tanıştığım bir erkek bana gümüş yüzük taktı .. evlenme teklif etti .. ben hem onun bana aldığı yüzüğü hep kendisin yüzüğünü taktım

Ayten

Monday 16th of March 2020

Bugünde rüyamda 4adet gümüş yüzük uyurken parmama takılıyor biri yeşil taşlı diyeti dua okuyor biride üzerinde sanki eski yazı mühürlü gibi uyanıyor yanimdakilere anlatıyorum uyurken parmama takıldı diyorum 16sy önce oğlumu kaybettim 28yadinda sanki onun yüzükleri diyorum bı an çok kalabalıklasti etrafın kardeşimle eşi kavga etmiş onları temkinliyor annemde vefat etti annemi görüyorum annem bırakın gitsin ne hali varsa görsün diyor erkek kardeşime sert cikisiyir kardeşim sinirlenip etrafındakilere bırakın diye bağırıyor sinir kirizi geçiriyor rabbim hayırlar çıkarsın insallah

Ayten

Monday 16th of March 2020

Rüyamda kardeşimin eşi snnesi kızım iki yiyenim ve torunlarım var bilmedim bir ev bana geliyorlar o an oldunuz yerde sallaniyoruz ne kadar uzun sallandik diyorum torunum erkek olanı soruyorum bilgisayarın başında diyorlar ay deprem oluyor herhalde değip hrlellesiyorum ama hiç birşey olmuyor sadece sallaniyoruz

Elif

Saturday 27th of April 2019

Gümüş yüzüğümü biraz kararmıştı. Onu gümüş bileklikle değiştiriyorum. Sonra yüzüğümü seviyorum dedim. Ben parlatırım, geri alacağım dedim.